Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem birok leállni az...

Miért nem birok leállni az evéssel?

Figyelt kérdés
3 éve anorexiás voltam,már meggyógyultam rég,de azért mindig fontos volt,hogy tartsam a súlyomat.Mostanában viszont ha elkezdek enni,általában nem tudom és nem is akarom abbahagyni.Nem vagyok kövér,de azért kezd látszani.Sokat gondolok is az evésre napközben,vagy csak várom hogy hazaérjek és kajához jussak.:S
2010. máj. 3. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ideje orvoshoz menj ...és kezdj sportolni
2010. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon egy cipőben járhatunk..teljesen ugyan ezzel a problémával küzdök.én is anorexiás voltam,és már én sem vagyok az. De nekem is a kaján jár midnig az eszem..rendszeresen sportolok,de mégis bennem van az hogy uristen most ennem kell mert este már nem lehet. És állandoan ennék,rajtma is kezd meglátszani..nem akarok többet olyan sovány lenni mint voltam,de szeretnék átlag,vékony lány maradni.de ez msotanság nem jön össze..
2010. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!