Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testvérszerelem Mit gondoltok...

Testvérszerelem Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem
2010. júl. 22. 11:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
előző komentelő te biztos hogy fiú vagy.elmondanád nekem aszt hogy szerinted a lezbikus hajlamuak mivel különbek a meleg hajlamuakkal,mert nekem amúgy is nagy kérdésnek számít az hogy a melegek mivel másabbak a lezbikusoknál (a nemtől eltekintve)
2011. aug. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű ez kérlek alássan: a lezbik nem teszik a farkukat egymás fenekébe. Remélem kielégített a válasz.
2011. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
69%
az hogy valaki milyen módszert használ arra hogy kielégítse a társát szerintem nem nagyon különbözteti meg attól hogy undorító vagy aranyos csak mivel te férfi nemű vagy így neked ez visszataszitó (nem is hibásztatlak érte hiszen nem mindenkinek vannak ilyen hajlamai).de hidd el ez elég buta megkülönbösztetés, nekem pl nekem vannak lány barátaim és ők pont hogy melegeket tartják úgynevezett 'aranyos"-aknak és a lezbiket ítélik el.
2011. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egy dolog h mit mutatnak ki a kutatók. Egy másik pedig hogy a hevesen ellenkezők vagy túlzottan ítélkezők, vagy volt hasonló élményük xD
2012. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sweet home alabama...
2023. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!