Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyolcadik kerület veszélyes?...

A nyolcadik kerület veszélyes? Mert mindenki úgy beszél róla, mintha ott mindenkit agyonvernének

Figyelt kérdés
vagyis én nem tudom,nagyon messze lakom onnand,szóval nem tudom mi zajlik ott :) vagy kik laknak ott,hogy félni kéne? :) ha arra járok , akkor el se menjek a nyolcadik kerületbe? :D ,tényleg nem tudom,köszi
2008. dec. 15. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Sok arrafelé az indiából disszidált, barna bőrű kissebségi. Tulajdonképpen ők a többség. :) Ez okozhat némi konfliktust az utcán, ha összefutsz velük és bizonyítani akarják neked, hogy ők bátrak és erősek mind az 50-en egyszerre. :)
2008. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Sok roma él ott az biztos.

Én nem éltem ott soha,bàr 2 hetet el^töltöötem ott.

Engem senki nem bàntott egy szoval se,soha,pedig fiatal vagyok,igaz okot se adtam rà,hogy belém kössenek.

Este egyedül nem szivesen màszkàltam én se ott,de nem azért mert valakitöl félnem kellett volna,hanem mert a hirek terjengenek,hogy hü de veszélyes.

Gondolom történt màr ott egy-két nagyobb balhé,söt,de ugyanugy történik ma màr mindenütt...

Hàt én rosszat nem tapasztaltam a 2 hét alatt szerencsére.

Környezet:

Csunya,szàmomra nem ideàlis ott lakàsra....

2008. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon is múlik, hogy a nyolcker melyik részén vagy. Vannak már kipucolt, csilli-villi részek, mint a Kálvin tér meg a Ráday utca, ahol nyugodtan lehet mászkálni, a kutya sem fog bántani. Illetve nem nagyobb eséllyel, mint bárhol máshol Budapesten. De vannak lepukkant, alig kivilágított, romos részei is, ahol csak elvétve látsz fehér embert, abból is inkább hajléktalant.
2008. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem :) nekem ez rémisztő :D
2008. dec. 15. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
régen volt parás!!! de már semmi gond nincs vele !! sztem nem a cigányokkal van a baj hanem inkább az ottani arabokkal!!!ha sok cigányt akarsz látni akik igen veszélyesek akkor 10ker!!
2011. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez igaz a IX. és XIII. és IV. kerületre is
2013. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csupa legenda az egész kerület, jelentősen túl van misztifikálva. Persze olyanok terjesztik, akik életükben nem voltak még ott, vagy kocsival egyszer végigmentek a Népszínházon meg a Kőbányai úton. Nem sokkal veszélyesebb, mint akármelyik másik kerület. Cigányveszedelem terén meg akármelyik nógrádi, borsodi falu sokkal durvább ennél, de valószínűleg a vidéki megyeszékhelyek is. Pár éve a nyócker gettósabb részén lakom, de sosem parázom úgy, mintha vasárnap este kinézek a nyíregyházi vasútállomásra.
2015. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fairline válasza:

A IV. kerületben lakom.

Nem tudom miért kell a "nyócker"-hez hasonlítani Újpestet ha nem muszáj, mert egyáltalán nem hasonlít a kettő semmiben.

2016. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!