Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VIII. kerület Dankó utca...

VIII. kerület Dankó utca tényleg annyira veszélyes?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk és találtunk egy nagyon szép, frissen felújított, modern, szépen berendezett lakást. Gyakoriak erre a rablások/utcai támadások?
2011. júl. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

8adik kerület???????????

Az a világon a legrosszabb hely.

Ott vannak ilyen hülye csövesek .

Abban a részben mindenki hülye. : S

2011. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nappal még türhető.. De este.. De nem vészes:)
2011. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Mi a sulival voltunk ott a környéken gyakorlaton.És szemtanti lehetünk,egy nem túl kedves jelenetnek.Dankó utca benne van abban a háromszögben,amit nappal is jobban jársz ha elkerülsz.Éjszaka meg nagyon veszályes.Ezt mondták nekünk akik ott dolgoznak a környéken.
2011. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szép környék telis tele nemzetiségiekkel.
2011. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleve, hogy VIII. kerület. Nem csak egy pestinek, de még egy vidékinek is megüti a fülét, aki tisztában van a fővárosi viszonyokkal. Szerencsére nem lakom a közelben, de egyszer úgy adódott, hogy az éjszaka folyamán arra kellett mennem. Nem voltam egyedül, nem is vagyok aprócska, de féltem. Bandába verődött kisebbségiek mászkálnak az utcán, ordibálnak, valószínűleg kisebbfajta szúróeszközökkel is fel vannak szerelve. Nem jó környék.
2011. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oda mentetek?
2015. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes! Sok drogos mászkál ott, akik az anyagért bármire képesek. Nekem egyszer kitépték a fülhallgatót a nyakamból. Nem szép dolog a futás, de hasznos. Majdnem annyi lett a telefonomnk is. Kerüld!
2015. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!