Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok dolgozni 16-17 évesen?...

Tudok dolgozni 16-17 évesen? A többi a megjegyzésben

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, novemberben töltöm a 17-et. Szakiskolás vagyok és 16:00-17:00 óráig vannak páráim. A szüleim nem igazán támogatnak pénzügyileg és kollégista vagyok, így nehéz megoldanom a dolgokat. Nem tud valaki valamilyen munkalehetőséget amit végezni tudok ( akár online )?

+ Jó az angol nyelv tudásom és jó kommunikációs képességekkel rendelkezem.



2022. júl. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú, lány?


Mondjuk talán mindegy is. Online biztos nem lesz. "könnyebb" fizikai munka viszont biztosan.

2022. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezeteknél kell bejelentkezned.
2022. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éven felül már vállalhatsz.


Mivel nincs se tapasztalatod se végzettséged a korodból is adódóan, így ne számíts álom melókra.


Online értelmesen akarsz keresni, azt pedig fel kell építeni + beruházni pár alap cuccra.


De mivel neked egyből kellene a kess marad a diákmeló. Pl árufeltöltéstől a gyárig.

2022. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Tartózkodj az onlány dolgoktól, a legtöbb lehúzás, vagy böri jár érte. Ismerőseidet kérdezgesd, h van-e vmi alkalmi meló. Kapálás, gyümölcsszedés, kertgondozás, takarítás, ilyesmi. Vagy kisegítő vendéglátásban, újsághordés, szórülapozás, ilyesmi.
2022. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!