Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimibe keztem el járni és...

Réka vagyok kérdése:

Gimibe keztem el járni és szeretnék kitűnni népszerű lenni de nemtudom hogy csináljam hogy öltözzek? és hogy fiúzzak be? stb.... (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek

2022. szept. 8. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért, eddig hogy csináltad? Ha általánosban népszerű voltál, akkor folytasd ott, ahol abbahagytad. Ha nem voltál népszerű, akkor gimiben sem valószínű, hogy az leszel. Mindenesetre kerüld a ribis viselkedést, inkább legyél kedves és szelíd, akkor majd előbb-utóbb "felfedeznek".
2022. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg LED-es Tanga!
2022. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát a kitűnés és a népszerűség nem mindig jár együtt.
2022. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Rázd a feneked.
2022. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még nem vagy 16.
2022. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

az én javaslatomnál nincs jobb, eredméyesebb..magam tapasztalatából tudom: a tanárok az év elején elrendezik a tanulókat egy rangsorba, aztán abból ki nem ászol, és a társaid is ezt értékelik.


A lényeg: a legjobb tanulónak kell lenni...az a státusz verhetetlen. Bármilyen csúnya vagy, szegény vagy, nincsenek menő cuccaid, de minden osztályzatod ötös, akkor nem szívatnak. Én tornából rémes voltam, rühelltem mindent, de a tanár mindig segített, mert látta, hogy más mindenben jó vagyok.


Szóval legyél a legjobb, szín ötös. Nem írom tovább, mert nem kérdezted, de az élet így működik.



Én szóltam.

2022. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok. Színötös nem mindenkink sikerül, inkább fordítva nézd: ne te legyél a leghülyébb. ne csinálj hülyeségeket, ne bohóckodj. ne ezekkel akarj kitűnni.


Légy résen(és nem árt ha van pénzed, soha ne kérj senkitől)

2022. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Keress valamit amiben kitünhetsz. Sport, egyedi hobbi satöbbi.
2022. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél?
2022. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írod, hogy fiúzzak be? Nos az az első hiba, ha mindenáron te akarsz pasizni. Azt kihasználja minden épeszű, és máris a bugyidban kotorászik. Ezt ne engedd..
2022. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!