Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriában legális a prostitú...

Ausztriában legális a prostitúció? Gyanakszom hogy a lakótelepúnkön a szomszédom az, folyamatosan jönnek ki a vendégek van hogy hajnalban is megy hangosan :D dolgozom stb néha nem tudom magam ki pihenni, szerintetek fel jelentést tehetek?

Figyelt kérdés

#Ausztriaitörvények #Prostúció
2022. okt. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy csak szeret dugni. Miből gondolod hogy pénzt is kap érte?
2022. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es minden nap legalább 5 kúlönböző férfi? Ez kicsit gyanús :D
2022. okt. 19. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Bakker, tíz másodperc alatt találtam meg a kérdésedre a választ egy ismert keresőben. HA téged egy kicsit is érdekelne, neked is menne szerintem.
2022. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Probálkozzál nála. Szerintem kurrvajo lehet, ha egy prosti ilyen közel lakik az emberhez.
2022. okt. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5 az nem sok. Mèrt jelentenèdfel? Szabad világban èlünk mindenki azzal baszik akivel akar ahánnyal akar. Èlveztesd el magadat hát ha jobb lessz. Csináld te is ès hozzád is menni fognak. Lehet neked 6 lessz majd versenyesztek kinek van több több az több pènz. Ha szűk vagy 3perc elsülnek ès nyertèl nem tom mennyit szoktak adni de annyit amennyit adnak 😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣
márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!