Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Miként, hogyan...

Férfiak! Miként, hogyan álltok a festett hajú nőkhöz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsősorban elitelitek őket mert romlott erkölcsű giccses p*tcháknak gondoljátok őket de valaki kényszerből teszi ezt. Mert a férfiak többsegének a szőke nők tettszenek így a kiszőkitik a hajukat. Én is probaltam ennek erdekében szőkíteni de egyszerűen nem megy mert rendkívül sötét a hajam és mivel vékonyszálú, árt is neki. Szóval nem kell minden nőt feslett k*rvának tekinteni mert festi a haját. Pont a kedvetekért törtenik hogy tettszünk nektek. Illetve megesik hogy valakinek úgy hozta az élet, hogy az arcformajahoz nem illik az a hajszín amit a termeszet adott. Így befestheti olyan szinüre ami illik az arcformályához. És a hajfestés nem jár mindig együtt tettkókkal, piercingekkel.

2022. dec. 10. 20:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ti férfiak toltok mindig árja faji propagandát hogy csak a szőke fehér ember a jó meg a jobboldalisag meg a nacionalizmus
2022. dec. 11. 15:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ujjadból szoptad ki ezt a bölcsességet?? Vagy milyen világba képzeled magad??? Senki nem tol náci propagandát sehova, akik pedig esetleg így tesznek, ők belterjesek és izoláltak. Ami pedig a férfiakat illeti, köze nincs a valósághoz annak, amit leírtál, így értelmetlen reagálnom rá.
2022. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
💀💀💀💀
2022. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!