Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Premier Media Academy nevu...

Premier Media Academy nevu ceggel kapcsolatban tapasztalatok? Statiszta,szinkron, fotozas, stb temakban keresnek embereket.

Figyelt kérdés
120 ezret kernek elore hogy munkakat kinaljanak. Elhuztak a mezesmadzagot, de nekem elegge lehuzas szagunak tunik.

2023. júl. 11. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2023. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A munkáért bár jár, nem neked kell fizetni. De a cég szolgáltatást kínál, nem munkát, ha jól látom. Ebben az esetben viszont jogos, hogy fizetned kell. Azt kellene tudni, mit vállaltak pontosan. Az összeg lehet eltúlzott, de akár nagyon is jutányos.
2023. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igy van, ahogy irod. Ha tudnak folyamatosan melot kinalni a 120 ezer jogos.

Ha nem, akkor meg lehuzas.


Arra lennek kivancsi hogy volt e olyan aki fizetett, es megerte e neki.

2023. júl. 11. 12:41
 4/17 anonim válasza:
Szia, végül, hogy döntöttél? Kifizetted? Ha igen milyen? Megbízhatóak? Én is rajtuk gondolkozom viszont nem sok véleményt találok róluk sőt szinte semmilyet ezért nemtudom, hogy megérné e.
2023. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Vegul nem fizettem. Szerintem lehuzas.


Gyanus volt ahogy profin huzta a mezesmadzagot, olyan penzeket mondott ami biztos nem igaz ( tapsolasert 15 ezer)


Irtam nekik hogy kuldjek el a szerzodestervezetet, erre nem voltak hajlandoak.

Azt mondtak h szemelyesen megmutattak ( nem mutattak) menjek be megint es megmutatjak.


Szoval a sok red flag miatt elengedtem.

2023. júl. 23. 09:10
 6/17 anonim válasza:
Senki ne dőljön be nekik!!! Hatalmas kamu. Én sajnos elhittem, amit mondtak, 2 hónap alatt egy munkát sem ajánlottak, vagy ha igen, az már a megjelenés napján sem volt elérhető, mert lejárt a jelentkezési határidő. A hirdető céget felhívva közölték, hogy nem állnak kapcsolatban a PMA-val, valószínű lopják a munkákat és sajátként továbbítják. Drága tanuló pénz volt. :-( Egyeztetek egy jogásszal, hogy szerződésszegés esetén milyen lehetőségeim vannak.
2023. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek srra a szerzodesre amit kotottel veluk
2023. szept. 7. 14:40
 8/17 anonim válasza:
Remélem senki nem dől be nekik. Személyesen elmentem, kitöltettek velem egy jelentkezési lapot, majd utána fel kell olvasnom egy verset, pózba vágni magam, bemutatkozni, de a Nő kb másfelé nézegetett, mintha nem is érdekelné amit mondok...majd közölte, hogy 120.000ft a regisztráció és 1-2 héten belül kapok akár milliós munkákat is.... Kamu, voltam pár neves ügynökségnél korábban, de sosem kértek pénzt. Statiszta munkákat most is kapok, de egy fillért se kértek el regisztrációért.
2023. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Oarpad válasza:
Senki ne szerződjön velük illetve ne fizessen számukra! A lányom szerződéskötés után nem érte el őket ennek már két hete, rendőrségi feljelentés megtéve!
2023. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Helyes. Ha kell meg karosult irj
2023. szept. 26. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!