Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Premier Media Academy nevu...

Premier Media Academy nevu ceggel kapcsolatban tapasztalatok? Statiszta,szinkron, fotozas, stb temakban keresnek embereket.

Figyelt kérdés
120 ezret kernek elore hogy munkakat kinaljanak. Elhuztak a mezesmadzagot, de nekem elegge lehuzas szagunak tunik.

2023. júl. 11. 11:16
1 2
 11/17 Sariell20 válasza:

Sziasztok!

Én csütörtökön szerződtem velük - "csak" 80 e Ft-ot kértek, amit a faceos hirdetésben és a telefonos beszélgetésben sem említettek! Sőt!Mindenütt azt írják, hogy nem kérnek pénzt! Úgyhogy szerintem már ez is szándékos megtévesztés! Nem tudom még mi lesz a vége, de ahhoz képest, hogy 24 h -án belüli fiók aktiválást ígértek, még most is függőben a fiók. Lefotóztam stb. de az a gond, hogy a szerződésben nem térnek ki a teljesítések hogyanjára. Nincsenek ezekre vonatkozó határidők. Bár én úgy tudom, hogy a hallgatólagos információ - amit nekem mondanak és amit a párom is hallott telón és kifizetés elött le is írtam neki! - az mind bizonyítéknak számít.

Én is sok ügynökségnél voltam azelőtt és volt ahol kértek pénzt, mondjuk nem ennyit és adtak is érte valami használhatót! Egyelőre nem fenyegetődzöm semmivel,(nehogy gyanút fogjanak!)de, ha el akarnának tűnni, vagy ilyesmi, azokat a cégeket kéne esetleg több károsulttal együtt megkeresni, akiknek a nevébel is visszaélnek, ezek szerint. Ha összefognánk, sokkal többre mennénk! Én még azért reménykedem Lehet, naiv vagyok, de hátha. Ha valaki tud konkrétumokat - ezekről az állítólagos partner cégekről, pl. mert egyelőre ezeket sem látom, akkor írja már le! Eőre is köszi! Én is feltétlenül írok az esetleges fejleményekről!

2023. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenkepp irj kivancsi vagyok
2023. okt. 8. 16:10
 13/17 Amanda19966 válasza:

Szia mindenkinek tegnapi nap folyamán belőlem a mézes madzag meglevő dumának és 12ezer Ft kértek el tőlem

Hívtam mondták nézem oldalt de munka levegőbe..

Mit tegyek a lány azt mondta Sherezádénak hívják valaki próbált már rendőrségre fordulni ??? Ezek vadásznak és embereket becsapnak

2023. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Amanda19966 válasza:

Az az 120 ezer Ft fizettem semmire

És a lány nem adja vissza az összeget

2023. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fény.sugár válasza:
Sziasztok! Az én Gyerekem ( 22 éves ) is volt castingon a Seherezádénál. Akkor BPM Agency néven mutatkoztak be. 2023. márciusában. Mi 60ezer Ft-ot fizettünk ki a nagy semmire. Regisztrált az oldalukon, de lehetőség egy szál se, pedig küldött be jelentkezést ide-oda. Felhivta a lányt, de ő ezt nem érti...ez volt a válasz...nagy kamu az egész... :-(
2023. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 HungarianLegend2 válasza:
Vannak nekem fényképek a szerződésről, szerencsére a végén nem befizettem
2023. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Aki tett feljelentest, annak kett vmi eredmenye?
2023. nov. 29. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!