Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert beszélnek ki az évek...

Miert beszélnek ki az évek óta legjobb barátnőim?

Figyelt kérdés

Több mint 8 éves barátság után vissza jutott a fülemben, hogy a barátnőm nagyon durván ki beszél és rossz híreket terjeszt rólam, aminek semmi valóság alapja, hogy goldigger vagyok csak mert jól bánik velem a párom (valószínűleg nincs tisztában a szó jelentésével) és hasonló dolgok, igaz , hogy most vagyok az életem egyik legboldogabb szakaszában minden tényleg jól megy és mai napig kedves velem a szememben meg úgy tesz mintha örülne nekem de valójában nagyon durván mocskolódik a saját pasija mesélte a fiú testvéremnek, hogy szóljon nekem, hogy legyek óvatos a csajjal..a testvérem nem pletykas nem szereti a sz*rt keverni mégis szólt nekem, hogy ne bizzak meg a barátnőmben és zárjam ki az életemből!

De nem ertem miert nem örül nekem ennyi év barátság után..23/L


2023. dec. 6. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert nő. Bennetek genetikailag kódolva van az ellenségeskedés. Amíg mi férfiak összetartva vadásztunk az őskorban (mert máshogy nem ment), ti ültetek a barlangban a gyerekeitekkel és próbáltátok egymást eltenni láb alól, mert ezzel tudtátok sikeresebben örökíteni a génjeiteket. És ezt nem gúnyból mondtam, tényleg így van. Egg férficsapat mindig sikeresebben dolgozik, él együtt, mint egy női csapat. A konkrét esetre visszatérve: aki mérgezi az életedet, azt zárd ki. Egyszerű nem?
2023. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de enis nőből vagyok mégis őszintén tudok örülni a női tárasaim sikereinek még azoknak is akik nem a barátaim és én őt őszintén támogattam mindenben és vele együtt tiszta szíből örültem ezért fáj most ez nekem..
2023. dec. 6. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 év után veszítettem el a legjobbnak hitt barátom, szóval megértelek, tudom mit érzel. Ilyenkor derül ki milyen is valójában, ilyen emberre nincs szükséged. Sajnos ez van. Keress újakat akikkel még jobb lesz.
2023. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert irigy. A nők valóban gyakran ilyenek. Amúgy meg, ha így viselkedik, akkor nem a barátod, mondd meg, hogy ezek után nincs kontakt.
2023. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idő kicsit túlértékelt dolog az emberi kapcsolatokban, sajnos semmit sem jelent, hogy régóta ott volt neked:( Nagyon szomorú amit olvasok.. Szépen távolodj el tőle, ki tudja meddig képes elmenni hogy aláásson a te boldogságodnak. Ne engedj neki szabad utat ebben. Megindokolni nem tudom, miért ilyen valaki, de minimum irigy. Mi a barátnőmmel mindig egyenesek voltunk és számíthattunk egymásra, de volt olyan is az életemben, aki épp hogy hátat fordítottam már a pasimon akart lógni. Sajnos nem vagyunk egyformák, vannak gerinctelen emberek és ezektől mihamarabb meg kell szabadulni.
2023. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!