Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Omona Kpop party: vannak ott...

Omona Kpop party: vannak ott koreaiak és ha igen beszélnek magyarul? Akik voltak, azoknak mi a tapasztalatuk? Angolhoz nem vagyok elég bátor. A legjobb barátnőm is jönne, ő elég túlsúlyos, szerintetek jól érezné magát? Milyen ott a közösség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fanatikus, de érdekel Dél Korea és Japán, így szívesen beszélgetnék, barátkoznék velük.

2023. jún. 16. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

igen, vannak, legtöbben csak azért hogy a sok kis fanatikus csajt kihasználják egy jó estére. ha koreai anyanyelvű akkor nem tud magyarul, max az alapokat, valamint az angol sem az erősségük legtöbbjüknek. ja és általában nem olyanok hogy leállnak veled dumcsizni, max oda mennek egy táncra, ilyesmi, de ennyi.

az hogy túlsúlyos mit számít? legkevésbé sem fog érdekelni senkit. a közösség olyan mint minden más buliban

2023. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez tapasztalat, vagy csak tippek?

A túlsúlyosokat sehol se szeretik. Kinézik őket. Gondolom az ázsiaiak még előítéletesebbek ebben a témában.

Nem tudnak magyarul és angolul sem és csak sze..et akarnak?

Ha csak szex is, ahhoz is kell valamilyen nyelvtudás, nem? :D

2023. jún. 24. 09:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

rengetegszer voltam már omonán, én is, barátaim is. ha esetleg a közeljövőben lesz kevents, azt sokkal jobban ajánlom.

nem fognak foglalkozni a túlsúlyosakkal, hidd el, nem fogja őket érdekelni, ez egy buli.

igen, a harmadikat teljesen jól írtad, angolul minimálisan tudnak, próbálnak lecsapni a koreai szakosokra (az ilyen bulikon sok a koreai szakos egyetemista), inkább azokkal vannak jóban. annyira nem is confidentek angol beszéddel kapcsolatban, ezért sokkal jobban barátkoznak a koreaival tudókkal (mindig vannak kivételek természetesen! amiket írtam az nem mindegyikükre vonatkozik, hanem többségükre)

2023. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
azt hogy "nem fognak foglalkozni a túlsúlyosakkal" rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy nem fognak foglalkozni azzal, hogy túlsúlyos
2023. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor felesleges menni, ha se magyarul, se angolul nem beszélnek.

A túlsúlyos emberekkel minden helyzetben és helyen máshogy bánnak, rosszabbul.

Régóta vagyunk barátok és látom, hogy hogy néznek rá és viselkednek vele. Még munkákat se kapott meg emiatt.

Szerintem az ázsiaiak sokkal érzéketlenebbek ebben a témában, ha valaha megyek is, inkább nem viszem magammal.

2023. jún. 25. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnek kommunikáció szinten, tehát megtudják magukat értetni, van aki kevésbé jól beszéli és éppen megtudja magát értetni, van aki jobban. Fontos tudni azért, hogy legtöbbjük anglisztikán van itt, egyetemen, tehát most tanulják jobban az angolt.. Náluk kint a 2. nyelv nem az angol.

Az ilyen bulikban felesleges rágódni azon hogy túlsúlyos, nem túlsúlyos, nem kell ezt a témát erőltetni.. Senki sem fog lenézően ránézni. Tény hogy náluk a vékony az ideális kinézet, de nagyon sokakat ez nem érdekel..

2023. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, szeretek barátkozni és a kpopot is szeretem, így elmegyek.

Neked vannak ázsiai barátaid? :)

Vagy barátnőkkel szoktál menni?

2023. jún. 25. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy próbát megér, szurkolok!

Vannak, igen, az egyetemen sok a külföldi hallgató, így rengeteg nemzetközi barátom van, japán, koreai, orosz stb. Egyébként nagyon közvetlenek a külföldiek, csak koreaiaknál plusz pont ha tudsz a nyelven. Én is jobban kommunikálok velük koreaiul, s látom hogy sokkal kényelmesebben érzik magukat, mint angolul. De természetesen vannak olyanok is akik perfect angollal állítanak oda, remélem találkozol majd ilyennel!:) De ha te valóban csak barátkozni akarsz és nem egy jó éjszakát valakivel, akkor nagyon vigyázz, mert az esetek 98%-ban ők tényleg csak ezért mennek ilyen helyekre. Egyedül SEMMIKÉPP ne menj.

Ha barátkozni szeretnél velük, akkor jobban megéri kb bárhol máshol keresni őket, csak nem koreai zenés bulikban

2023. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, nagyon hasznosak!

Örülök, hogy neked ilyen sok külföldi barátod van, biztos nagyon izgalmas és érdekes. Ráadásul te még koreaiul is tudsz. :)

Sosem kalandoztam, így nem értem, hogy hogy oldják ezt meg. Odamegy a férfi, táncolnak, tapizza a lányt, majd mondja, hogy szex és ennyi? :D

Hol szexelnek? A mosdóban? :D

2023. jún. 25. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kérdező szeretné és lesz időm és pénzem, mennék veled. :)


#egyhusislány

2023. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!