Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a fizetési meghagyá...

Mit jelent a fizetési meghagyás ? A bíróságon mi lesz ?(bánatpénzt követelnek jogtalanul) Ha nincs bejelentett munkahelyem mit tudnak csinálni? Nincs a nevemen semmi.

Figyelt kérdés

#Bíróság ,jogtalan bánatpénz
jan. 25. 07:27
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is kellet volna hozzá h foglalásnak minősüljön ,de én nem töltöttem ki...
jan. 26. 08:25
 22/25 A kérdező kommentje:
Lemaradt ,ezt 2022.08.12-én küldték.
jan. 26. 08:27
 23/25 anonim ***** válasza:

" augusztus 5-én sajnos már teltházas,hétvégéket tekintve augusztus 12-13-án is teltházasak."

"vagy maradjon az eredetileg foglat augusztus 19-21-ei időpont?"


Hát, nekem ebből úgy tűnik, hogy foglaltál augusztus 19-21-re és utána kértél másik időpontot, amikre viszont már nem volt szabad hely.

jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

A 19. Válaszomnál ,ha tartom az eredeti időpontot akkor odaírtam volna hogy kell ,de nem volt jó.Amit ajánlottak helyette az sem volt jó.

Nem kértem volna másik ajánlatot ha jó lett volna az eredeti időpont...


Ezért írtam h sajnos nem jók az időpontok .

Ezen mi nem egyértelmű??

Nem tehetek róla h neki nem volt egyértelmű .

jan. 26. 09:03
 25/25 A kérdező kommentje:
23as lemondtam emailban h nem jok az időpontok!!
jan. 26. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!