Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elnyomni...

Hogyan lehetne elnyomni magunkban a törődés utáni vágyat?

Figyelt kérdés
márc. 15. 12:42
 1/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Nem kell elnyomni.
márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme, viszont szerintem az sem normális, hogy felteszel erről egy kérdést. Jártál már pszichológusnál?
márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jártam. De sajnos nem jött be. :/ A kérdésem csak azért tettem fel, hogy ha valaki mondjuk hosszú ideje nem kapott törődést és figyelmet, de mondjuk igényelné, csak nem is fog kapni, akkor ezt hogyan lehetne megkönnyíteni?
márc. 15. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak pszichológiai kezeléssel, és az ebből származó felismeréssel teheted meg. Valószínűleg nem jó pszichológusnál jártál. Bár nem vagyok vallásos, és neked sem ajánlom, sőt, tanácsolom hogy légy mindennel kapcsolatban szkeptikus. Kivéve a pszichológust.
márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy hasznos, csak egyben nagyon drága is. És nagyon sok alkalom kellene hozzá. :/
márc. 15. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a magán-opciót javasoltam, bár megéri. "Sok alkalom kellene hozzá" Igen elég sok.
márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
márc. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!