Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha minden második napotok...

Ha minden második napotok szabad lenne, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy csak minden második nap kell dolgoznom, így viszont nem tudom mit csinálhatnék a fennmaradó időben. Szeretném értelmesen eltölteni. Ti mit csinálnátok, vagy minek lenne ténylegesen értelme? F/30

márc. 17. 20:18
 1/2 anonim válasza:
Csinàlj még egy munkàt, fiatal vsgy.most tudsz félretenni,spòrolni. Ha most megnyomod valszeg könnyebb lesz az életed késöbb. Plusz még egy mellékàllàssal új lehetőségeket teremtesz, új kapcsolatok stb. Sok sikert
márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az se rossz, amit 1-es ír.


Pl nekem hasonló helyzetből lett idővel kis itthoni vállalkozásom. Szabad napok kihasználása.


Mai napig megmaradtak a hobbi tevékenységek is.

Mint pl barkácsolás, kárpitozás. Jelenleg egy félköríves fotelt készítek.

Amiket még szeretek:

Faragás, kőcsiszolás/szobrászat, videó szerkesztés, zongorázás, műgyanta tárgyak, varrás, rajz, olvasás, bicózás, túra, fotózás, stb.


Ideje felfedezni hobbikat magadra szabva persze.

Hiába sorolom enyémaimet, max valamelyik megihlet.


Ezért se találok párt, mert a mi korunkbeliek zömére jellemző az "unatkozom" jelenség, ami nekem kreatív emberként a halálom.


31

márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!