Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hova érné meg a...

Szerintetek hova érné meg a legjobban költözni az alábbi helyek közül?

Figyelt kérdés
És légyszi indokold is meg hogy miért

ápr. 2. 17:24
1 2
 1/15 Scream85 ***** válasza:
100%
Én Spanyolországot választanám. A foci, a meleg és a tenger miatt :D
ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1.: Köszi válaszodat! 🙂

Én is valami ilyesmi helyre tervezném ahol van tenger, és jó meleg is van

ápr. 2. 17:32
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyébként az lenne a kérdésem még… igazából utána olvastam egy kicsit Spanyolországnak

Tenerifére szerintetek megérné?

ápr. 2. 17:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan érné meg? anyagilag? lelkileg? egyben? mi a cél. elég szubjektív, de csak ha úgy választhatnék, akkor USA vagy Spanyolország


USA nagyon változatos, van minden időjárás, tájkép és emberek szempontjából ez nagyon bejön. kajákkal lenne a legtöbb bajom, mivel minden túlcukrozott, egészségtelen. plusz más kérdés, hogy európaiként mennyire tudnám megszokni pl. az ottani távolságokat, utazási időt. stb

valamint tetszik a szabadság, a szabadelvűség, de ugyanakkor a hátránya is valamennyire is ez, hogy kb. mindenki kaphat fegyvert, elég sok a bűneset, a kicsit zakkant ember.


Spanyolország meg kb EU Kalifornia azért jön be, napsütés, tenger, emberek, zene, szabadság. Jó, nincs olyan rend mint pl Németországban, de nekem többet nyújt így is. Olaszország nekem ebből a szempontból "too much", túl cigányos, hogy úgy mondjam. Görögországgal is hasonló problémám lenne, nekem kevésbé sokszínű, mint Spanyol. Portugália annyira sosem vonzott, mert amit az nyújtana Spanyolban is megvan. Nyelveket tekintve is spanyolra nem sajnálnám az időt tanulni, míg pl. görögre, portugálra igen.


Anglia vidéki tájai , meg a nagyobb városok oké, de hosszútávon offos, időjárás miatt is, tengerhiány...


Szóval nekem USA és Spanyol marad :D

ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Anglia tele van tengerparttal milyen tengerhiányról beszélsz ? 😂


Mondjuk ide esélytelen jönni a Brexit óta . Nyugodtan kihúzható a listáról.

ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem látványra gondoltam .

Ha szeretnél, menjél és fürödj az Ír-tengerben nyugodtan, én kihagyom. Valahogy a Földközi - tenger Barcelona partjainál többet nyújt

ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Angliaban normalis ember nem is menne.

Onnet csak el lehet menni.

Borzalmas


Spanyolorszag jo hely vagy gorog is pl

Olaszban nehez melot talalni azt hallottam

ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Angliában voltam, számomra nem volt nagy szám. Az angol kultúra a kocsmáknál kezdődik és focinál ér véget. Sokat esik az eső, és az angolok nagy része, megvannak örülve a királyi családért.


Olaszországban is voltam, a kaja az nagyon finom. De, a városokban főleg a mellék utcákban, 4-5 méter magas szemétkupacok vannak. Némelyik szemétdomb az éttermektől nem messze van.

ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Olaszország a legjobb

Tenerifére csak akkor menj ha online dolgozol, és nem lesz probléma hogy a sziget teljesen kiszámíthatatlan életet hoz

ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
57%
Amerika a legjobb, vagyis az USA. Egyik európai ország sem olyan, mint az Usa. A szállás az ami hátrány, mert baromi drága. Ha van ismerős akkor oké, amúgy pár hétre is komoly tétel pl. New Yorkban a szállás. Los Angelesben a tömegközlekedés mint olyan van is, meg nincs is. Viszont baromi szép hely, Venice Beach nem téveszt . . .
ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!