Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hova érné meg a...

Szerintetek hova érné meg a legjobban költözni az alábbi helyek közül?

Figyelt kérdés
És légyszi indokold is meg hogy miért

ápr. 2. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hat nem epp a legjobb az usa..

Nem kellene annyi amerikai filmet nezni.


Nincs rendes egeszsegugyi rendszer . Horror arak vanak. Egwszsegtelen kaja. Munkatorveny szinte nem letezik.

Nincs 20+ szabadsag . Stb

Hol lenne a jobb?:D

Meg tudnam sorolni. Ha nem eltel kint ne beszelj badarsagot

ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
56%
Vakon vagy mint Stevie Wonder . . . 7 éve kint élek, mindegy 10 magyar aki elhagyja az országot, abból 4 ide jön, és itt is akar letelepedni, bármi áron. Amit felsoroltál az Magyarországra, de sok európai országra is igaz. Amerika még mindig a világ első 3-5 országának topp jóléti országa, ezt tudják ők is, tehát nem is akarják, hogy feltétlenül ide gyere. 3 éve van amerikai élettársam, 1,5 éve vagyok benne egy megyei baseball csapatban is, soha a büdös életben vissza nem mennék abba a pusztulat országba, de kimondottan európába sem. Dolgoztam németországba, a belemet kihajtották, szabadság nem volt, ha volt is, mindig zsaroltak, hogy ha nem megyek vissza időben, felvesznek mást a helyemre. A fizetés németben 4 év alatt sem emelkedett, sőt, volt hogy ha kötbérezték a céget, azt rajtunk hajtották be. Majd először biciklizzél ki a falvad jelzőtábláján túl, aztán oszd az észt, aminek láthatóan totál híján vagy . . .
ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

12# Nekem is nagy álmom az Egyesül Államok, de sajnos nincs lehetőségem arra, hogy kint éljek, max 1-2 hetes kiutazásra. Van kint ismerősöm, ő sem jönne soha haza, NBA meccsekre jár, 0 kilométeres Hummert vett, amerikai feleség. Hát igen sokkal több lehetőség van még ott, mint bárhol máshol. Még Új Zélandot mondják nagyon jónak.



11# Nem hajléktalannak kell kimenni, és akkor lesz kint tb-d. Az egészségügyi rendszer az Államokban rendkívül modern. Legalábbis ami gombos Edina videóiban szerepel ellátás, hát arra a szintre mi soha nem fogunk eljutni.

ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Utolsó nem egyszerű. 21,5 millió forintból jöttem ki anno, eladtam házamat, kocsimat, és a nagyszülőktől örököltem egy darab földet. 3 hónapig egy 55nm-es motelszobában éltem, és munkám sem volt, már úgy volt hogy haza jövők. Mindig az lebegett a szemem előtt, hogy én már otthon nem akarok élni, így tapadtam meg kint. Először építkezéseken melóztam, víz-gáz szerelő a szakmám, aztán mindig jobb lett. Mára sokszor azon csodálkozom hogy itt mennyi minden lehetősége van az embernek.EZ az életforma lenne normális a világon mindenhol.
ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
USA (vagy Szerbia).
ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!