Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetetek megbüntethetnek...

Szerintetetek megbüntethetnek azért, ha valakinek a rajz stílusát használom?

Figyelt kérdés

Ugye hat van a Tf2 jatek es abban van a medic, es anna SFM animációk rola van az o.W.n Medic verzioja ami egy sorozat ami mar 2010 ota csak ugy abba lett hagyja befejezes nelkul, es en arra gondoltam hogy rajzolt 2d animacioban elkeszitem es kepregenyben is, el is kezdtem mar azota az o.W.n medic ruhajat megcsinaltam 2d-ben kicsit nehany valtoztatassal de felismerheto es hat ugye a young justice karakter testfelepitesi stilusban rajzoltam meg a tf2 karaktereimet ugyertem hogy a test alkatuk neha olyan mint az, de az arca az nem tudom hogy jott ki de amikor megterveztem az arcat kicsit generator rex arca lett de nem direkt es hat ugye az enyemen van egy szemuveg meg masabb az orra es van barna szin a szeme alatt ami azt mutatja hogy gonosz mint az o.W.n Medic csak több képessége van mint az o.W.n medicnek,

Na szoval csa azt szeretnem kerdezni hogy ez szerintetek lopas? Vagy buntetheto? Ettol lesz valami bajom? Arra gondoltam hogy fan animation kent tennem kozze mindenhol akkor ha azt mondjatok h buntetendo lopas



ápr. 14. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek annyira egyedi, annyira egyértelműen beazonosítható stílusa van, hogy a te rajzodról is egyből arra lehet asszociálni, abból lehet gond. De csak akkor, ha keresni szeretnél a másolt stílusban alkotott műveiddel. Ha hobbiból csinálod, nem pénzszerzés a célod, akkor meg senkit nem fog érdekelni.
ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt van par kep amit csinaltam rola, hogy megnezzetek hogy szerintetek ez problema e hogy ilyen



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 14. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy műfajt vagy stílust nem lehet levédeni.

Ilyen logikával minden anime csak egymást másolja, mert az animés rajzstílus mindre igaz.

ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nincs baj ezzel a karakterrel amit rajzoltam?
ápr. 14. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj
ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, és valaki tudna segiteni nekem az animalas vagy a kepregeny irasban? Mert nem nagyon van otletem, es egyes egyedul csinalom senki nem segit benne semmit sem
ápr. 15. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz erte, biztos segit valaki.
ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még gépre sincsen pénzem, telefonról csinálom mert máshogyan nem tudom
ápr. 15. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor marad a youtube tutorial
ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Néztem YouTube tutorialokat, de akkor is egyedul nehez mindent megcsalni
ápr. 15. 13:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!