Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hashajtó helyett mi az ami...

Hashajtó helyett mi az ami nagyon meghajt?

Figyelt kérdés

Talán három négy éve napi szinte sok hashajtót vettem be de már nem szeretnék mi az amit ehetnék és nagyon meghajt?

Pl.: szilva kopót aztán tej, vagy bármi ami egész elfogadható?



ápr. 30. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

MINEK hashajtó????

Egyél normálisan zöldségeket, gyümölcsöket is, mozogj eleget és nem lesz rá szükséged.

A szilva+tej és a hasonló ötletek nem érnek semmit, ez csak babona.

ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott a Ferenc József gyógyvíz, volt alkalmam kipróbálni, bár én hülye megkóstolni akartam, nem a tényleges hatását megismerni (erről nem tudtam előtte), aztán kb fél óra múlva meg is döntöttem a 20 méteres rövidtávfutás világrekordját a wc-ig.
ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Natúr mályvatea. Salaktalanító, bélpucoló. Fogyókúrás teának adják, de igazából csak kipucolja a beleket.


Egy filtertől simán egész nap garantáltan wc-re fogsz járni. Szóval ne húzd le az egészet.

ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Ferenc József gyógyvíz az tényleg hatásos!

Vagy a mályva és a Szenna tea is megfelelő.

De engem igazán a datolya is megfosat, nem tudom hogy téged mennyire hajtana meg.

ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Mályvatea a legjobb :)) suli elott ittam , suliban jol megcsikarta a hasam majd futottam a Wcre mert majdnem befostam :) utana a suli alatt a WCn ultem es durvan fostam , mint a viz , kozben csikargatta a pocim
máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!