Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet igy gyereket vállalni??...

Lehet igy gyereket vállalni?? Volt hogy idősebb korban vállaltatok gyereket??

Figyelt kérdés
Ősszel 36 éves leszek. Komoly kapcsolatom véget ért, valamiért a baba nem fogant meg. De hogy egyedülláló lettem attol tartok hogy kifutok az időből. Nem találok normális pasit. Többen meghaltak a családból, eddig senki nem született.

máj. 12. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy többen meghaltak a családból, eddig senki nem született?


Ez valami rejtvény?

máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szokták mondani 1 elmegy 1 jön helyette. Nálunk senki nem született. Szüleink meghaltak egymás után. Több nagynéni és bácsi is.
máj. 12. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Kapuzárási pánik.


A stresz se tesz jót a fogantatásnak. Meg ugye neked se.


Közeledsz a 40-hez.

Biztos vagy benne?


Gondolj bele: mire a gyermek 20 éves lesz addigra te már 56,döcögve a nyugdíj korhatár felé.


30 éves korára te már 66 leszel.


Az ember megtapasztalja azt, hogy egyre többen halnak meg kortársai, ismerősei.


Az örökbefogadás nem jöhet szóba?

Keresni egy olyan kicsi emberkét, akivel jól kijöttök s érzed azt, hogy őt el tudnád fogadni sajátodként.


A szülésnél nincs lehetőséged arra, hogy megválassz egy alap személyiséget, mint gyermeked.


Vannak nagyon rendesek, akik nap, mint nap sírnak, hogy ki akarnak kerülni onnan s szerető otthonra leljenek.


Persze te döntésed. Ez csak az én gondolatszálam.


Emellett engedd el egy kicsit a beskatulyázást, magadra raksz plusz terhet. Pl ezzel az egy elmegy, de születik egy új.


Normál esetben lefele szűkül a családfa. 2 emberből lesz egy.


Az más kérdés, ha valaki többet vállal.

máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Talán egy jel, hogy nem lett gyereketek.
máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy így? Mi a kérdés?


Én azt vettem észre hogy ismerosi korokben 40-nel kezdtek el probalkozni tobben, de lombikkal sem ment egynek sem...

máj. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!