Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak 1 kérdés mi a megoldás?

Csak 1 kérdés mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van 1 problémám a tesóm belerugodt a cicimbe és feldagadt ilyenkor mit kell csinálni? de ez már nyáron volt és még mindig fel van dagadva.
2011. jan. 5. 20:17
 1/8 anonim válasza:
XD XD XD XD XD Az komoly! x-D Hát menj el dokihoz bazzz! xD
2011. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? :)
2011. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ne vicceljük el! A szomszédasszonynak rácsapódott a mellére az ajtó valahogy, azt hogy hogy, nem tudom, és mellrákja lett. Nem akarok vészmadárkodni, de mutasd meg egy orvosnak! Ez nem játék, mégha egyesek el is viccelik! Ha daganat, akkor időben távolítsátok el.
2011. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
XD Rácsapódott a mellére az ajtó XD Azt hogy?! XD
2011. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mered elmondani anyukának a mellplasztikát? Ejnye bejnye rossz kislány
2011. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, akkor beleütötte a csöcsét az ajtóba, így érthetőbb? -.-" *bunkó*
2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát de b@zdmeg, előző válaszoló, nem vagyok bunkó X-D Hogy tud egy női mellre rácsapódni egy ajtó??? X-D Hát annak a nőnek vagy nagy melle van, vagy tényleg olyan béna. Ennyi... *lúzer*
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idefigyelj kisangyalom!

Mi a jó francnak kell kötekedni? Neked még soha nem volt olyan eseted hogy becseszted valahova a piciny lábikód, vagy más testrészed? Rendben, nem így kellett volna fogalmaznom, de szerintem ha nagyon akarod, akkor megérted. Ha meg nem, akkor pech, nem én tehetek arról, hogy IQ mínusz vagy.

Na szevasz kispisis.

2011. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!