Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy durva halál eset Belgiumba...

Konnerth kérdése:

Egy durva halál eset Belgiumban. Részletek lent. Hallott valaki erről?

Figyelt kérdés
Antwerpen egyik tulajdonsága hogy a buszok egy darabig a villamos síneken mennek és sok villamos járat sín keresztezi egy mást. Egyik nap egy 16 éves fiú leszált a buszról majd úgy gondolta hogy mögötte elsétál arra amerre akart. Ez nem így történt. Amikor le lépett az állomás széléről, megcsúszott és elesett, az iskola táskájának a pántja pedig bele akadt a busz hátulján lévő (nem hegyes) kampóba. A busz elindult nem látva hogy a fiú hozzá "ragadt" a buszhoz. A fiú nem tudta magát kiszabadítani a táskájából és így a busz maga után húzta. A tömeg amikor meg látta ezt elkezdett futni a busz után, de a sofőr csak azt hitte hogy lekésték a buszt és elakarják érni a következő állomáson, így a busz nem állt meg. A szerencsétlen fiú addig vergődött amíg végül kiszabadult a táska fogságából és két villamos járat kereszteződésénél kötött ki. A földön feküdt tovább amikor egy másik villamos nem kevesebb mint 2 másodperc múlva hatalmas fékkel át hajtott a fiún. A fiú a villamos alatt feküdt teljesen össze zúzott testel. A mentők már nem tudtak rajta segíteni.
2011. ápr. 19. 19:37
 1/3 szamóca. ***** válasza:

valahogy ezt a buszba beakadást el sem tudom képzenlni.

de azért ez már darwin-jelölést érdemel :)

2011. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem akartam elhinni de láttam.
2011. ápr. 19. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdésbe amikor írtam nem írtam olyat hogy: Halott valaki erről?...Csak záró jelbe raktam egy kérdő jelet. Ezt megtudják változtatni?
2011. ápr. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!