Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Raboltak már el valakit...

Raboltak már el valakit földönkivüliek? Ha igen, milyen volt, mi történt? Részletesen!

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

Nevessetek csak!


Az én húgomat egyszer tényleg elrabolták (nem vicc!), és több napig maguknál tartották. A kertünben játszott, a másik pillanatban meg már nem volt ott! Mindenhol kerestük, a rendőrségen is bejelentettük, de nem találták meg szegényt. És akkor az egyik rendőr félrehívott, és elmondta, hogy az utóbbi időben sok ilyen eset volt, és hogy nem volt-e olyan tapasztalatunk, hogy azonosítatlan égi testeket láttunk az égen, vagy megmagyarázhatatlan dolgokat. Neki az anyukáját rabolták el, aki azóta telepatikus képességekkel bír. Tényleg! Egyébként köztudott, hogy nem vagyunk egyedül a naprendszerben. Sok-sok millió évvel ezelőtt a szomszédos galaxisból költöztek át ide a lények a Marsra, és azóta is ott élnek. Azért nem látni őket, mert a felszín alatt laknak, mivel a bolygó atmoszférája ártalmas nekik. Az USA egyébként már számtalan kutatást végzett ott, csak eltitkolják az eredményeket, mert világméretű pánik keletkezne. Főleg, mivel hogy nem békés szándékkal jöttek az idegenek! Azért rabolnak el embereket, hogy aztán kísérletezgeshessenek rajtuk, aztán visszaküldik őket a Földre, hogy kémkedjenek. Olyanok is vannak, akik soha nem tértek vissza, mivel a kísérlet balul sült el. Így van ez és nem máshogy! Az unokabátyám, akit szintén elraboltak, félelmetes kísérletekről számolt be. Az alanyok nagy része nem éli túl a beavatkozást, ő szerencsére meg tudott onnan szökni. És valóban, mióta a húgom visszatért, furcsán viselkedik!

Nem kell viszont aggódnunk, mert ha idejében felismerjük az idegenek által manipulált embereket, elkerülhetjük a katasztrófát! Ha valaki furán viselkedik, soha ne álljunk vele szóba! Lehet, hogy az ő fejébe is be van ültetve valami! Az USA már dolgozik az ügyön, de ez szigorúan titkos. Nevadában van egy titkos állomásuk, azon keresztük kommunikálnak az idegenekkel. Nem tudnak nekünk ártani, ha nem áruljuk el magunkat! mivel a testük nem ebből a galaxishoz tartozik, egyelőre még nem tudnak a Földre lépni. Az evolúcióhoz, amely során igazodnának az itteni bolygók szférájához, még sok sok ezer év kell! Úgyhogy csak bátorság!

2009. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló az nem semmi.

SZámomra ez durva.Remélem tényleg nem kamu.

Engem nem raboltak ez az ufok legalábbis nem tudok róla...De erről én tudtam eddig is ,hogy az amerikaiak sok mindent eltitkolnak! Megy a népbutítás rendesen.

2010. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
61%
A földönkívüli elrablások mentális problémákra utal. Elfajult változata, amikor a tudatalatti meg akarja győzni és saját magán ejt sebeket. Mindenképpen orvoshoz kell vele fordulni. Pár év és elfogadott pszichológia betegség lesz, mint a Depresszió.
2010. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A földönkívüli elrablások mentális problémákra utal. Elfajult változata, amikor a tudatalatti meg akarja győzni és saját magán ejt sebeket. Mindenképpen orvoshoz kell vele fordulni. Pár év és elfogadott pszichológia betegség lesz, mint a Depresszió."


Ja mentális problémák...Főleg mikor elrablás után olyan sebeket vesznek észre magukon amik azelőtt sosem volt rajtuk meg mikor ismeretlen tárgyak vannak a testükbe és azt operálják ki az orvosok és értetlenkednek,hogy ez hogy kerülhetett oda... :D IGen pontosan mentális problémara utal ez mind. Akkor legalább több száz ezer (?)ember skizofrén ,agybeteg.

2010. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Olvass utána! Nem csak az egyik oldalt kell megnézni, ha már olyanba hiszel, ami még "megfoghatatlan", akkor biztos nem lesz nehezedre olyat is megnézni, ami 100%ig bizonyítja az ellenkezőjét, mert hidd el több ellen példa van és sokkal, de sokkal nyomósabb érvekkel/bizonyítékokkal.

Semmi ellenségeskedés, csak olvass utána, hogy Nagyobb képet alkothass

2010. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mondhatod mikor már láttam is csészealjat :DD
2010. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ja igen biztosan mentális betegségem van ,vagy volt akkor,mikor láttam :P:D

Egyébként viccet félretéve tuti!,hogy azt láttam.Hozzáteszem tényleg csészealj alakú volt. de most jöhetnek a megcáfolandó kommentek;):D

2010. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ezek szerint elég sok ember küzd itt az oldalon is mentális problémákkal, köztük énis. :)

Jelentem, én is láttam már csészealjat. :D

2010. ápr. 25. 17:37
 19/19 anonim ***** válasza:

Én inkább találkozásoknak mondanám és átmeneti mentális zavarok követik ezeket az eseteket. Hogy miért, fogalmam sincs de több személyes esetről tudok, pontos egybefüggő feljegyzéseim vannak egy szűk környezeten belül ahol mindez megtörtént egyszer '94-ben.


Pszichológus.

2018. júl. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!