Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen hogy...

Mit tegyek az ellen hogy kipattogjon a bőröm miután leborotváltam a bikinivonalam?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy amikor megborotválkozom a bikinivonalamnál akkor aznap nem is látszik semmi.De másnap és azután egyre kezd kipirosodni.Ilyen patttanásszerű valamik jönnek ki.Nem tudom mit tegyek ellene.Már bekentem testápolóval, de nem jött be.Segítsetek kérlek.
2011. júl. 12. 11:14
 1/3 anonim válasza:

Nekem az Aloe Vera vált be...


Pontosabban az aloe first, amit ráspriccelek és semmi irritáció nem lép fel.


Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok ismét, ami még segíteni szokott, hogy mosdó szivaccsal átdörzsölöm a második, harmadik nap, így az esetleges szőrszál befelé növést is meg tudod akadályozni :)
2011. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a gyanta jobb megoldás. De ha mindenképp a borotvát szeretnéd, a hintőpor nagyon jó erre.


manju

2011. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!