Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utcán hogyan szólítsak meg...

Az utcán hogyan szólítsak meg 1 lányt? Bőv lent

Figyelt kérdés
Ha az utcán tetszik 1 lány. 13-15 éves.Hogyan szólítsam le? Valami jó ötlet? 15/F
2011. aug. 3. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

ohh.:)).

én egyszer mentem az utcán és odajött egy srác hogy ' szia. vagy facebook-od' hátt. néztem eggyet:DD de aztán utána elkeztünk beszélgetni. bár ezt nem nagyon ajánlom mert tök kockának néz a csaj:DD

amugy szerintem csak menny oda és kérdezzrá hogy sziaa.hogyvagy én .----- vagyok. téged hogy hívnak?

14/L:))

2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem jó.Mert túl nyomulós szöveg sztem.Várok még válaszokat
2011. aug. 3. 20:17
 3/9 anonim válasza:
kérdezd meg tőle nem-e tudja merre van xy utca...vagy vmi. majd utánna kérdezd másról, pl milyen napja volt stb...vaagy velem már megtörtént, h metallicás póló volt rajtam, és odajött egy srác mondta h bírja a pólóm, és elkezdtünk beszélgetni, azóta jó haverom.
2011. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

20:21

16/L voltam.

2011. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm.És szted egy 13-14 éves lánnyal is így szólítsam le ?
2011. aug. 3. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

én egyszer ültem a buszmegállóban, és leült hozzám egy srác, hogy elment-e már ez meg ez a busz? mondom nem tudom, nem rég jöttem. és elkezdett velem beszélgetni. melyik buszt várom? meg hogy hova tartok? mi a nevem? de nem nyomulósan, hanem tök kedvesen. végén elkérte az msn-em. bár csak barátok lettünk, de kedves hogy így ismerkedik. :D szerintem ez sem lehet rossz taktika. ha az utcán csak úgy leszólítod az érdekes lehet. :D

15/L

2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi.Itt nem szoktak buszmegállóban lenni.Inkább bicikliznek,Gőrkoriznak meg sétálnak.Így hogyan szólítsak le 1-et ?
2011. aug. 3. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer esett az eső és odajött hozzám egy srác és felajánlotta az esernyőjét. Ez aranyos szerintem. Meg az ilyen tipikus dolgok, megkérdezed mennyi az idő vagy amit már előttem is írtak. Utána könnyű elkezdeni beszélgetni.
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet könnyű.De nem tudom hogy kezdjek hozzá
2011. aug. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!