Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek vámpir?

Hogyan lehetek vámpir?

Figyelt kérdés
olyan fogaim vanna mint hogy szemfogak...de még rövidek most nől.....vért akarok mindig inni persze nem ilyedek meg a vértől hanem inkább kiszivom....és ez olyasmi nagyon vámpir akarok lenni.... nem vagyok bolond
2011. aug. 19. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Harapj meg valakit, de ne engem!!!
2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ásd el magad !
2011. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy aki vámpír akar lenni, az egy sem tud fogalmazni és helyesen írni?
2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
harptassad meg magadat egy vámpírral de ne egy olyan meleggel mint a a twilight-ban mert annak lesznek mellékhatásai
2011. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
te már vámpír vagy, üdv a klubban.
2011. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ne nézz több alkonyatot :)
2011. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
menj el a legközelebbi szörnycirkusz előadására, lopd el a különös póktáncoltató manus pókját, aztán vidd is vissza egy héten belül mert meg fogja harapni a legjobb barátodat, aki halálos beteg lesz a pók mérgétől, és azt reméled hogy a pók gazdájának van ellenszere, amikor visszaviszed, már várni fog rád. a feltétele az ellenszerért cserében az lesz hogy az inasa akarsz lenni. megkapod az ellenszert, és be is adjátok a beteg haverodnak, aki aztán természetesen meg is fog gyógyulni. de neked ott kell hagynod a családodat és mindenedet. egyenlőre be kell érned azzal hogy félvámpír vagy. De ha nagyon akarod akár át is állhatsz a vérszipolyokhoz, akiknél biztos akad pár nemeslelkű tag aki teljesen vámpírrá változtat. ha ez a megoldás nem tetszik az is megteszi hogy megharaptatod magad robert pattinsonnal.
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a hülyék kiméljenek lehetőleg......helyesen hibátlanul tudok irni de nincsen hosszú i betűm nem kell az végett szekálni és siettem mert diszkóba indultamm.....jah és ha már az végett izéltek h diszkóban voltam és miért nem haraptam meg valakit az elég hülye....aki nem hisz ilyenekben minek klikkel erre kategóriára? 2 válaszoló mirt ásnám el magam? nem fogom nem nézek alkonyatot mert az nem is arról szól az alkonyat az eltitkolt szerelemről egy halandó és egy vámpir között ennyi VÁMPIRNAPLÓKAT nézek csak szólok...
2011. aug. 20. 14:31
 9/18 A kérdező kommentje:

5 válaszoló:

hogy lehetnék vámpir ha nem tudok azzá válni? csak a szemfogakhoz hasonló fogaim vannak az nem azt jelenti....de igen az akarok lenni

2011. aug. 20. 14:33
 10/18 anonim válasza:
sok embernek hegyes a szemfoga
2011. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!