Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek vámpir?

Hogyan lehetek vámpir?

Figyelt kérdés
olyan fogaim vanna mint hogy szemfogak...de még rövidek most nől.....vért akarok mindig inni persze nem ilyedek meg a vértől hanem inkább kiszivom....és ez olyasmi nagyon vámpir akarok lenni.... nem vagyok bolond
2011. aug. 19. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bezart a gyerekdiszko? -.-"
2012. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 logh4n válasza:
Szia. Emberből vámpír hirtelen nem lesz a hozz idő kell. Attól hogy kívánod a vért nem vagy vámpír...további kérdésed van adok választ jómagam rendszeresen iszok vért...
2012. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenkém! (utolsó)


Előástál egy majdnem 8 hónapos kérdést, és most játszod itt a fővámpírt. Na, nehogy már a féllábúak tanítsák a síkfutók rajt-technikáját!

2012. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nem értem hogy egyes emberek miért szólják le a másikat? ha valami nem teccik akkor normálisan is meg lehetne mondani neki nem pedig úgy hogy ássa el magát!!!!!annyira utálom az ilyen embereket!!!!
2012. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
szerintem már vámpír vagy én még nem de én is az akarok lenni :)
2012. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ßells válasza:
hát őszintén én már találkoztam vámpírral. a kutyámat sétáltattam amikor megállt előttem egy nő aztán szinte elsuhant. nem láttam utána többet de akkor ott volt és láttam. és én is régóta szeretnék vámpír lenni csak nem találom a módját.
2012. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha gondolod konzultálok Erhárddal... ;)
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Igen? Ettől még nem leszel vámpír.

Vámírok léteznek, de nem úgy ahogy a mai filmekben, vagy történetekben vannak. Értem ezalatt, hogy nincsen olyan kő vagy medál ami megvédi őket a naptól.

A vámpírok vissza vezethetőek Tepes grófhoz, de ezen időtájt elég zavarosak voltak az események, így nem derülhetett ki minden...


Vámpírsággal együtt jár az, hogy nem maradhatnál meg ott ahol vagy. És nem csak azért mert bántanád a szeretteidet, hanem mert csak próbálj ki vámpírként 1-2 hetet egy mai városban. Olyan elviselhetetlen zaj lenne, hogy majd beleőrülnél.. tapasztalsz ilyeneket??? Csak a magány várna rád, kell ez neked? A vámpírok élete az nem úgy megy mint a nemrég kiadott vámpíros filmekben. Nincs ilyen, hogy egy vámpír bemegy egy intézménybe tanulni. Nincs az, hogy egy lányért meg akar halni. A vámpír önző, csak a maga érdekei érdeklik, és érzelemmentes! Élete elég kemény és nem tart örökké.. Egy vámpír ha nem hal meg élete során, legyen ez háború vagy azt inkább hagyjuk... akkor olyan 7-800 évig él.


Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel a dologgal és élném az életemet, mert a vámpírok is olvasnak ilyen cikkeket és néha van amikor jót nevetnek, hogy valaki hogyan is írja le őket... De meg is lehet sérteni őket!..


De azért ha leginkább megszeretnéd ismerni a vámpírokat akkor egy könyvsorozatot tudok ajánlani Darren Shan vámpíros könyveit. Ebben vannak igazságok, de a fele sem igaz, de ez írja le őket a legjobban, és nem a mai világban kiadott "twilight" meg vámpirnaplók.. szánalmas hova süllyed az emberiség, régen még volt tisztelet..

2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!