Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolnak rólam?

Mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
A suliban van egy tanár akit kedvelek és akivel szívesen beszélgetek.A tantárygából eddig 5 voltam.Szünetbe is szoktam vele néha beszélgteni.De volt oylan h olyan órán amikor nem tanultunk .Az osztáyltársaim nem gondolják h nyalizok?azt mondják h nem,de valójában ki tudja.Féltékenyek lehetnek?
2011. szept. 8. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem. én a régi osztályfőnökömmel voltam nagyon jóban. :D szó sincs róla, hogy nyaliztam, azokat el is ítélem. tanár kis kedvence.. :'D
2011. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ismerek pár nyalizóst, de te egyáltalán nem vagy az. És ha a barátaid ezt gondolnák, megmondanák, legalább is nálunk azért meg szokták jegyezni. :)
2011. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

biztos van aki azt hiszi nyalizol, de ne figyelj rájuk és kész

tedd azt ami jól esik

2011. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hoyg válaszoltatok:)örülök annak,hogy ezeket gondoljátok:)
2011. szept. 8. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nm:)
2011. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha beszélgetnék vele minden olyan nap,amikor van óránk,akkor nem hinné hogy kisajátítom?nemrég óra után mondta h megy X helyre,elkísérem-e ,én nem tudtam h miről beszél,de végül elkísértem,aztán vártam 1 pillát a nevelői előtt és akkor az udvaron beszélgettünk.:)egész szünetbe:)ezentúl nem lenne baj ha én megkérném,hogy elkísérhetem-e?ha ő nem mondaná.szeretnék vele beszélgetni,barátkozni.(azért mert szeretem,nem jegyek miatt)ő vajon nem bánná?
2011. szept. 8. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy bánná-e

de szerintem megmondhatod neki, hogy szeretsz vele beszélgetni

2011. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ma is beszélgettem vele:)az egyik tanárnak mondta ,míg rám nézett h ,,barátnőm".ez jelent vmi?komolyan kedvel,v csak viccelődik,?
2011. szept. 9. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva nem tudom, mert nem ismerem

minden lehetséges végül is

2011. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!