Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék neki?

Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk meg osztálykirándulásról és ma reggel meghalt egyik osztálytársamnak az apukája, aki mellesleg régen nagyon tetszett nekem, illetve most is de már ebből 100 hogy nem lesz semmi, jóban vagyunk meg minden és buszon hazafelé sokat beszélgettünk....Ma reggel mondták nekem hogy meghalt az apukája, mit mondjak neki? Hisz még is csak tetszik nekem és szeretem is és ha azt mondom részvétem, akkor nem lesz jobb, légyszíves segítsetek nekem, hogy milyen vigasztalót mondjak neki...és hogy mit csináljak... előre is kösz
2011. szept. 11. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondd meg Neki, hogy nagyon sajnálod és ha szeretne beszélgetni, Te meghallgatod. Igen, sajnos a "részvétem!" nem segít, nekem is mondogatják (nekem Anyu halt meg 3 hónapja) és tudom, hogy jó szándékból mondják, mégsem érzem, hogy megnyugtatna. Ilyenkor az embert semmi nem vígasztalja sajnos:-(


"és hogy mit csináljak"


Tenni sajnos nem sokat tudsz, azon kívül, hogy meghallgatod, ha szeretne beszélni az Édesapjáról. Sajnos vígasztalni úgysem lehet ilyenkor az embert...

2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike... Nem hinném hogy, lesz kedve beszélgetni , de mindent megteszek hogy ne legyen egyedül. Hát igen, oda sem tudok mást mondani/írni mint hogy részvétem, sajnos ennek a szónak nincsen sok jelentése, de van mikor jól esik van mikor nem.
2011. szept. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!