Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a NASA -nál szeretne...

Ha valaki a NASA -nál szeretne majd dolgozni, akkor miből kell jónak lennie? ( bővebben lent ) 13/L

Figyelt kérdés

Szeretem a földrajzot, és a fizikát. Ha nagy leszek gazdag akarok lenni, és külföldön akarok majd élni, és Amerikában szeretnék dolgozni. Arra gondoltam, hogy mivel jó is vagyok fizikából, és földrajzból. A NASA -ban dolgozhatnék. Nem?

Majd megyek mondjuk az Apáczai iskolába, vagy valami csillagászati szakra. Szerintetek ez milyen ötlet? :)

Vagy miből kell még jónak lennem? Mondjuk kitűnő vagyok :$

Egy hetedikes lány :)


És amúgy kb. mennyit kereshetnek a NASA dolgozói 1 hónapban? :)


Csóközön:D


2011. szept. 24. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szép álom :)
2011. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem csak álom:D

egy ismerősöm is ott dolgozott.. mostmár jobb helyen dolgozik.. Amerikában van. tudod édes:D csak akarni kell.. normális válaszokat kértem amúgy is -.-

csáá :D

2011. szept. 24. 10:50
 3/21 Waff ***** válasza:
66%
a NASA-ál csak rád várnak tárt karokkal,egy kelet európai bevándorlót,egy pályakezdőt.... :DDDDDDD de azért kösz a kérdést,megnyugtat h még nálam is vannak sokkal naivabbak :D
2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
13 éves kislány kioktat... Csak most szóltam, hogy később nehogy nagy csalódás érjen xd. Kitűnő vagy általános iskolában? Hát nem nagy dolog. Főleg, hogy 1 hete kezdted el tanulni azt a két tantárgyat(mivel hetedikes vagy). Rajtad kívül biztos vannak nálad jobbak, szóval ilyennel nem dicsekednék.
2011. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Waff ***** válasza:
....arról nem is beszélve h a NASA-nál külföldi állampolgárokat nem alkalmaznak... :) jobban mondva sehol a világon állami ügyek területén nem dolgozhat külföldi állampolgár :) ezt úgy képzeld el h pl magyarországon se lehet mondjuk szlovák állampolgárságú rendőr,vagy román börtönőr,vagy szerb pénz és vámügyőr,vagy görög polgármester,vagy német honvéd stb stb :))
2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Rosszul hiszitek -.-

Apám barátja is dolgozott a NASA -nál fél évig :D

Tehát, ez nem csak álom édeseim ... pff:D

úgyhogy amit nem tudtok, addig ne írjatok olyanokat -.-

csááá :D

2011. szept. 25. 12:49
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, de hogy téged nem az biztos.
2011. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Waff ***** válasza:
amit én írtam azt nem hiszem. hanem tudom :)
2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

haha-.-


de akkor, ha nem alkalmaznak külföldi állampolgárokat, akkor apum barátja, hogy dolgozhatott ott? :O

2011. szept. 27. 17:13
 10/21 anonim ***** válasza:
apud barátja egy nagy liar ...
2011. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!