Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a NASA -nál szeretne...

Ha valaki a NASA -nál szeretne majd dolgozni, akkor miből kell jónak lennie? ( bővebben lent ) 13/L

Figyelt kérdés

Szeretem a földrajzot, és a fizikát. Ha nagy leszek gazdag akarok lenni, és külföldön akarok majd élni, és Amerikában szeretnék dolgozni. Arra gondoltam, hogy mivel jó is vagyok fizikából, és földrajzból. A NASA -ban dolgozhatnék. Nem?

Majd megyek mondjuk az Apáczai iskolába, vagy valami csillagászati szakra. Szerintetek ez milyen ötlet? :)

Vagy miből kell még jónak lennem? Mondjuk kitűnő vagyok :$

Egy hetedikes lány :)


És amúgy kb. mennyit kereshetnek a NASA dolgozói 1 hónapban? :)


Csóközön:D


2011. szept. 24. 10:38
1 2 3
 11/21 Waff ***** válasza:
56%
az én apum barátja meg a fehér házba dolgozik,az egyesült államok belügyminisztériumi posztját tölti be.igaz neki van ideiglenes munkavállalási engedélye,méghozzá 6 hónapra!! még egy kicsi és a nyelvet is majd megfogja tanulni és akkor már nem kell jelbeszéddel kommunikálnia.amúgy meg van elégedve a külföldi melóhelyével és azt mondja hogy a pénz is időre megvan minden hónapba.annó kicsit érdekelte a politika és a gazdaságtan és kiment az usába,szerencséje volt mert tárt karokkal várták washingtonba.egyből felvették.
2011. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Először is nem kellene itt menőzni! "Csááá" Másodszor nem gazdag akarok lenni, hanem szeretnék talán. Harmadszor az hogy általánosban kitűnő vagy, az semmit sem jelent még... :) De a kérdésre visszatérve... Szerintem nem rossz ötlet, de nem tudom alkalmaznak-e külföldieket! De rengeteget kell tanulni az tuti! :D
2011. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Ha ezt a kérdést itt teszed fel akkor biztos,hogy nem a NASA-nál fogsz dolgozni keress rá Farkas Bertalanra ő az egyetlen aki Magyarországról oda került. Egyszerűen elhatározta,hogy ő űrhajós lessz és ennek megfelelően élte az életét ami neked nemhiszem,hogy menni fog amugy ha NASA-nál akarsz dolgozni akkor az MIT egyetemre kéne menned 3év alatt szerintem meg is szerezhetnéd az Amerikai állampolgárságot...
2012. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Paci520 válasza:
60%
Szia, én egy 12 éves lány vagyok. Szerintem egyáltalán nem marhaság az, ha a NASA-ba akarsz menni, mert képzeld én is szeretnék ott dolgozni. És magyar ember miért ne dolgozhatna Amerikában. És a NASA-ban különböző szakágak vannak, mint például fizikus, asztrofizikus stb. Én még nem tudom, hogy milyen szakágra menjek. De a lényeg az, hogy szerintem ez egyáltalán nem marhaság. És ezt azoknak mondom akik nem hiszik, hogy eljuthatunk oda: igen is ellehet tervezni, hogy a NASA-ban akar valaki dolgozni, mert képzeljétek vannak olyan emberek akik segíteni akarnak a Földnek és van életcéljuk és okosak akarnak lenni és nem wc pucolók!! Mert ez így van!! És remélem, hogy sikerül neked eljutni a NASA-ba!! Sok sikert és remélem, hogy egyszer megismerhetlek téged!! Szia
2013. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Legyél villamosmérnök, Kandón szerezz msc szintű diplomát, világon mindenhol elfogadják, ja és mivel bolognai plusz kandó név... amúgy ahogy hallom a kandós diplomát németeknél nagyon szeretik, de én csak európába mozgok.
2015. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
48%
Utólag is, ekkora suttyó paraszt társaságot...! Kérdezz valaki valamit, és a legnagyobb hulladék selejt, rögtön elkezdi leoltani az embert. Gondolom, akik ilyen okosak, azok még a 4. osztályt sem járták ki. Azért ilyen nagy a pofájuk...
2016. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ne add fel az álmaid! A személyes véleményem szerint az emberiség utolsó reménye a NASA kezében van, nélküle mindenki meghal... Néhány év múlva nem fog számítani, hogy ki mennyit keres, mert nem lesz mit enni... Tehát csak folytasd az utad, ilyen pozitív emberek kellenek ahhoz, hogy megmeneküljünk :) a figyelmedbe ajánlom a Hidden Figures címû filmet :)
2017. ápr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
51%

Kérdező itt vagy még?

Vagy már az Androméda-ködben jársz?

2017. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Màt gazdag vagy?
2018. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elég gazdag vagy és okos, hogy NASANAK dolgozz?
2023. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!