Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor van / volt szervker...

Most akkor van / volt szervkereskedelem a kínaiak által vagy nem?

Figyelt kérdés

Kacsa vagy sem?

Komoly válaszokat várok, köszi! :)


2011. okt. 24. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos volt, tekintve, hogy kb. mindenkinek van ismerőse, aki ismer valakit, akinek majdnem elvitték a veséjét :D Komolyra fordítva a szót, egy rendőrkapitányságon se tudtak ilyen ügyről, ahol újságírók megkérdezték. Csak olyanról tudtak, amikor ilyen megalapozatlan híresztelések miatt valaki betörte a kínai boltok kirakatát.

Persze lehet, hogy a rendőrök is benne vannak :D

2011. okt. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mi sosem fogjuk megtudni az igazat. De Kinaban akkora a korrupcio - es bizonyos videkeken a szegenyseg - hogy en mindent elkepzelhetonek tartok es meg annak az ellenkezojet is.

:(

2011. okt. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magyar kinai boltos baromsagokra gondolsz, tuto h nem...

Meg egyben se voltam aminek lett volna pinceje, egyeb, pluszba naluk meg hatso helyiseg sincs nagyon, minden cucc elol van vagy felso/alsobb polcokon taroljak a keszletet.


Am meg h hasznalhato legyen az a nyomorult szerv eleg sterilnek is kene lennie, ketlem h vki xar veseert fizetne sok-sok penzt- jah es mint tudjuk a kinai boltok stb. nem epp a higienias standard betaftasarol hiresek ugy altalanossagban sem, nem hogy muteti korulmenyek legyenek.


Akk szervet kicsempeszni az orszagbol eleg rizikos.


Jah es kivetel utan minden perc szamit... ugyhogy utaztatni se lehet sokat.


Es a sorsdonto csapas ezekenk a buta hoaxoknak:

Ki az a hulye aki egy europai kis orszag keves nepesseget ritkitana meg ilyen celbol- tul feltuno itt ha eltunik egy ember- viszonyitaskeppen kinaban nem lesz nagy hepaj ha Zheng Huang eltunik a milliardnyi emebertomeg kozott...


Ha szervet akarnek lopni akk tuti kina egy elszegenyedett reszere mennek inkabb mint egy EU orszagba...

2011. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
29%
Volt, van és lesz is. Ebben a témában nem csak Magyarország érintett. Teljes mértékben egyértelmű, hogy nem egy országról van szó. Egyszer itt, hetek múlva pedig máshol bukkannak fel. Az biztos, hogy vándorolnak. Nem az EU jelenti számukra a kockázatot. Itt már nincs olyan szigorú ellenőrzés a határokon. Illetve valószínű, hogy nem a "nagy főnök" fogja szállítani az embereket, vagy épp a szervüket. Persze, hogy megvan erre is az ember. Elkaphatják, benne van a pakliban, de a fejesek megoldják, hogy ne kerüljön a nevük szóba. A higiénia pedig buta kifogás lenne. Ha én valamit nagyon akarok, megbíznak vele és megfizetik, akkor igen hamar megtalálják a módját annak, hogy minden rendben legyen. Az idő múlása sem épp a legjobb ellenérv. Míg él az ember, él a szerve. Nem feltétlen kell egy vesével szaladgálniuk. Előre jól kitervelt dolgok ezek. Minden pontban van egy megbízható ember. Örök körforgás, amit nem lehet megállítani.
2011. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LPKata válasza:

Ez egy nagy marhaság. Azért mert Kínában volt egy ilyen maffia szervezetes ügy az nem azt jelenti hogy itt is van ha láttok egy Kínait.

Én Kata vagyok, Tatabányán az omegaplázában dolgoztam abba a nagy kínaiba mint "segéd kisfönök" segédkezhettem, ismertem a tulajdonosait, 1 prüd kedves kínai nő a férjével és kisfiú szinten lévő unokatesójávval. aki segített nekik a nagyapjuk volt, egy kedves jófej család, többször aludtam nálluk, takarítóttam a lakást stb. amíkor épült a plázába a kínai végig ott voltam, saját szemeimmel láttam, nyitás elött a földszinti éterembe dolgoztam., és bátran kijelenthetem semmi gyilkoság nem volt ott v ilyesmi. nyitvatartása idején 2 szer váltott tulajt és a legvadabb dolog ami ott történt egy férfi a telójávval kamerázta a csajokat úgy hogy felemelte a telót a probafülke felé. (mellényult mert a tizenvalahányadik csaj egy szolgálatonkivüli rendőrnő volt. :D Ázsia Center, Kínai karcsi a kopaszos kínai hapi, nagyon kedves férfi, egyszer adott nekem egy ágyneműt ingyen,. sokszor adott a lépcső aljábban fekvő hajléktalanoknak pénzt. az üzletben volt h néha ingyen elajándékozott pár apróságot, rolla nemtudnám elhinni hogy ilyesmit tenne,. ismerek rengeteg Kínait ruházatisat is meg étermi szakácsokat is. soha semilyen ilyesmi v hasonló nemtörtént!!! de olyat már olvastam, hivatalos rendőri honlapon h egy nő bement a probafülképe majd elcsámborgott kávézni a férja meg azthitte h elrabolták a kínaiak a feleségét, kihíta a rendőröket a kommandosok mentek be földre teperték a tulajdonosokat, majd a csaj elősétált h ott meg mi történik,. a bolt egyik tulajdonosa egy idős kínai nő aki elsírta magát az 1 héttel késöbbi interjúban h folyamatosan támadják őket. stb.. stb.. a lényeget remélem értitek,. csak azt akartam mondani nem kell elhinni a köcsög pletykákat, fölleg nem ha valami blikk féle írja,. lehozták a sztorit kicsit máshogy mint a rendörség honlapján volt. Az ilyen pletykák más embereket tönkre tesznek.

2013. aug. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A relytély rt vállalja az ügyet.

Nagy Joe

2014. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!