Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sárkány/ázsia centerben, a...

A sárkány/ázsia centerben, a KÍNAIAK ELADNAK MINKET, tényleg szervkereskedelem megy?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam, hogy a sárkány centerben, vagy valahol az Ázsia centerben volt egy eset, miszerint, egy férfi, és egy nő vásároltak, a nő bement vásárolni, addig a férfi elment sétálni, és a csaj, a próbafülkében egy csapóajtón beesett egy helyre. És úgy találták meg, hogy nála volt a telefonja. Mondjuk, ha ezt a híradóban hallom, lehet elhiszem, de kitől hallottam? Hát a fodrászomtól, hogy Ő többet be nem teszi oda a lábát, mert ilyeneket hallott.

Gondoltam arra, lehet kitalálják, hogy ne vásároljanak ott az emberek, meg ilyen jó kis pletyis sztori.

Ti hallottatok ilyet, elhisztek ilyet?

Volt már ilyenre példa, vagy csak egy városi legenda az egész?


2010. okt. 11. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
alaptalan rémtörténet. a kínaiak iszonyat gyíkok, még egy átkozott cipőt se tudnak megvarrni, nem még csapóajtót építeni.
2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
25%
Én is hallottam már valami ilyesmit nagyon bizarr O.o
2010. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondta a fodrászod, hogy a nőnek milyen szervét vágták ki? Vagy az nem olyan érdekes, mint az, a megtalált nőnél nála volt a telefonja...? DD
2010. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Vannak, akik eladják a szerveiket, de nem úgy, hogy egy csapóajtón esnek le valahova, hanem ők keresik meg a szervkereskedőt....csak sajnos nagyon keveset fizetnek ...egy veséért állítólag csak 500 e Ft.-ot kapsz, a herédért viszont vmi 10 millió dollárt, az megérné, csak hát ki akarja eladni a heréjét.....


Minden esetre az, amit a fodrásznál hallottál sztem 100%-os pletyka :D

2010. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

annyira szánalmasnak tartom azokat az embereket, akik bedőlnek egy ilyen béna urban legendnek..


ameddig a hírekben nem hallok ilyesmiről, addig no way, h hitelt adjak efféle pletykáknak...

2010. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Baromság...

Nálunk ugyanez terjengett Miskolcon, csak már üzletnévvel.

2010. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
20%

úrsiten ennyi haszontalan választ és ennyi naiv embert...

mondjuk bevallom én se hittem el amíg nem történt meg az eset az osztálytársammal!!! túlélte de pszichiátrián kezelik...minket is nagyon megrázott nem h őt

én a mai napig nem tudom elhinni h emberek h lehetnek ilyen kegyetlenek

sajnálom h azt gondoljátok h ez csak egy "városi legenda"

nem kívánok senkinek semmi rosszat csak azért gondolkozzunk már el mielőtt mondunk vmit

számomra ez még mindig feldolgozhatatlan pedig nem is velem történt!

2010. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a miskolci alatt az 1-et fizet 2őt kap-ra gondolsz a szelesen,vagy a júliára?
2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem olyan régen hallottam egy esetet, talán még a hírekben is volt, hogy Balassagyarmaton egy ilyen Ázsia-centerben egy lány próbált, a barátnője meg kint várta. Már hosszú idő telt el, és a lány nem jött ki. A barátnője benézett, és nem volt bent a csaj. Hívta a rendőrséget, akik valahol megtalálták a lányt, de már le volt borotválva a haja, meg be voltak jelölve neki azok a helyek, ahol majd a szerveiket ki akarták vágni.

Namost nem tudom, hogy ebből mi igaz, mi valóság, én ezt így hallottam, de ha ilyen tényleg megtörténik...az nagyon bizarr..... hát nem tudom, én azért nem állítanám 100%-ra, hogy ilyen biztosan nincs Lehet hogy van..... elvégre nem kizárt...

2011. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!