Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nőként katonának lenni...

Milyen nőként katonának lenni Magyarországon?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, és ebben a kilátástalan helyzetben elkezdtem a katonaság kötelékein gondolkodni. Milyen egy nőnek katonaként? Kemény az alapkiképzés? Érik diszkriminációk a neme miatt?
2012. jan. 5. 15:02
 1/1 anonim válasza:

Én voltam katona és láttam speciális erőket is ahol két nö is volt olyan 30-40 évesek. Nohát azok futtak rendesen sok megpróbáltatásba volt részük sokat mocskoskodtak velük. láttam mászni őket sárba s sokszor a könnyeiket is ejtették elégszer. Elég sok szívás érte öket mert gyengébb nem és végképp ezért szívtak rendesen. Ugy is csúfolták elnézést a kifejezésért hogy biztos lehegesztették a szüzhártyájukat vagy nincs juk juk.


Ha szeretsz sárba mászkálni miniszoknyában s takarítani okés de ha bizonyotani akarsz ezzel valakinek akkor inkább gondold meg. Én lehuztam egy periodust más egységeknél, szerettem volna tankos lenni vagy más motorizált egységnél de végig roham rendörnek és fontos objektumok örzésére képeztek ki. Gondold meg ezerszer.

2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!