Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron lovardában szeretnék...

Nyáron lovardában szeretnék munkát vállalni lovaglásért vagy menhelyen a barát nőmmel 12 évesek vagyunk székesfehérváron lakunk. Szerintetek felvennének?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire értetek az ilyen dologhoz? Nem akarlak elszomorítani, de kicsi az esély rá, de egy próbát megér. Durkkolok :)
2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,menhelyen próbáld meg,önkéntesekre mindig mindenhol szükség van.Lovardába lovagolni biztos nem engednek majd,mert valószinű nem lovagolsz versenyszerüen hogy tudnál ügetni vagy vágtázni.Ezek mellett azzal kell kezdeni,h kitrágyázod,lecsutakolod stb..tavaly voltam menhelyen önkéntes 12 éves kortoól lehet menni,illetve a lovardába ahol lovagolok ott is maradtam illetve mentem reggel segiteni.ha nem tudtok lovagolni nem fognak engedni.nagyon nehéz sport akármilyen könnyűnek tűnik 6 éve lovagolok,hidd el.próbálkozzatok menhelyen 16/L
2012. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!