Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes anime keresés?

Junkaa kérdése:

Szerelmes anime keresés?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami iskola életről szól de leginkább szerelmes legyen.Pl.:A fiú is szerelmes a lányba de nem meri elmondani a lány nál ugyan így


ezeket láttam hogy nana,kimi ni todoke 2.évad is,lovely complex,Ouran High School Host Club, Kilari, Itzura na kiss, hanasakeru seishounen,hyouka, fruits basket, kaichou wa maid-sama, Bokura ga Ita,Nodame Cantabile(ez anyira nem fogott meg)


legfőbb kedvencem vampire knight/guilty


olvastam az erről szóló kérdéseket némelyik animét onnan vettem


2012. júl. 3. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
jahh azt elfelejtettem írni hogy vagy magyar szinkron vagy pedig magyar felirat
2012. júl. 3. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Special A

Hana yori dango

Peach Girl

suzuka

[link]

Itt tudsz keresni műfajilag. Vagy témánként

2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az eggyiket el is keztem nézni köszi az oldalt is
2012. júl. 5. 10:20
 4/5 A kérdező kommentje:
irjatok még lécci
2012. júl. 10. 17:58
 5/5 Mokiki válasza:

nem mind teljesen olyan mint amiket fent írtál de én is a hasonlókat szeretem, de ezek is tetszettek. Ha gondolod, keress utánuk. :)

full metal panic, chobits, fortune arterial, count and fairy, final approach, love hina, paradise kiss,special a, clannad, romeo x juliet, bokura ga ita,kimi kiss pure rouge, rosario to vampire, honey and clover, myself yourself(ez elég érdekes...), hatsukoi limited (!),yamamoto nadeshiko shichi henge, zero no tsukaima, uta no princesama, hidan no aria,skip beat,

toradora (<- nagyon jó!)

szóval én ezeket ajánlanám:)

Fő a változatosság :)

2013. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!