Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iszonyú megaláztatás. Ki mit...

Iszonyú megaláztatás. Ki mit tenne ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az egész úgy történt,hogy olyan fél 11 körül jöttem haza a busszal a melóból.De már amikor felszálltam a 25 perces úthoz,ár akkor elkezdett morajlani odabent a dolog.Aztán út közben iszonyatos kínok közt görcsöltem össze a buszon,még szerencse,hogy ültem,mert tuti,hogy összeestem volna.Jött a leszállás,természetesen rohanvást indultam meg a busztól,remélve,hogy a 3-4 km-t kibírom valahogy hazáig.Nem bírtam ki,de amikor az utolsókat rúgtam szerencsére találtam egy bokrot az út mellett,ahova bekuporodtam tojni.Nem is lett volna gond,ha kiadok annyit magamból,amennyi muszáj ahhoz,hogy kibírjam hazáig.Viszont épp a dolog közepén voltam,amikor jött egy félrészeg társaság és hát hová kell hugyozni?Persze,hogy a(z egyetlen) bokorba.Nem akartam és nem is tudtam volna kirobbanni a bokorból,mert az 5-6 fős társaság tutira felismert volna és az über gáz.Letolt gatyával össze-vissza fosva kiugrani...Ezért csak leblokkoltam,lélegzetvisszafojtva guggoltam ott,vártam hátha elmennek.El is mentek,de előtte hárman,vagy négyen ürítették rám a vizeletüket.Amikor elmentek felrántottam a gatyámat és sírva szaladtam haza,ilyen megalázó helyzetben még sohasem voltam.Azóta ha 20-szor nem fürödtem meg,akkor egyszer sem.Talán enyhítő körülmény,hogy nem vettek észre.Viszont én ma megláttam az egyiket az ablakból és szó szerint el kezdett remegni a lábam és sírógörcsöt kaptam.Nem tudom hogy fogom ezen túl tenni magamat,nagyon ki vagyok. :(

2012. júl. 29. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább összeszedted magad után, amit a bokor mögé rejtettél? Még a kutya után is kötelező!
2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összeszartam volna magam a félelemtõl,nem tudom te,hogy vagy vele..:D
2012. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
besza-behu
2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Őszintén: még csak tippem sincs mi a helyes ilyenkor. Legalább nem láttak meg. Tudom, hogy ez elég közhelyes, de az idő minden sebet begyógyít (vagy legalább enyhít).
2012. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fogalmam sincs, hogy hogy történhet valakivel ilyen hülye dolog. A lényeg, hogy nem láttak meg. Egy ideig majd mindenről ez fog az eszedbe jutni, de aztán már nem is fog érdekelni. Csak idő kell hozzá. És senki nem fog rá emlékeztetni,mert senki más nem tud róla.
2012. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ordítottam volna egyet, mint a Metro-Goldwin-Mayer oroszlánja, és megnéztem volna, hogy szalad lehúzott sliccel a félrészeg csapat!
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ma 21:09

:D

Különben igen, ilyen lazán kell felfogni. :)

2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Uhh konkrétan lehugyoztak?!

Én sem jöttem volna elő. Nem elég a baj, még ha fel is ismernek...jajj

2021. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!