Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez lehet fordulni ebben az...

Kihez lehet fordulni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
62-éves apám veszélyezteti környezetét.Második eset hogy a gázon forralt vízről elfelejtkezik és belemerül a teletext olvasásba a víz felforr a tűz kialszik a gáz meg szivárog és észre sem veszi.A múltkor ép hogy csak a szerencsének köszönhetem,hogy időbe mentem be a lakásba , még jó hogy nem csöngetett valaki mert akkor nézhetném az utcáról a romokat,vagy már nem is élnék.Olyan személyiségű ember aki szereti hogy körbenyalják és kiszolgálják és jótetté jót ne várj de még jó modort sem .Már itthon minden koszos poros nem enged szellőztetni sem takarítani.Kiabál velünk a nagy semmiken.Őt minden zavarja.Abszolút nem fogyaszt alkoholt,egyszóval csendes bolond.Szag mániás minden zavarja én úgy látom személyiség zavara is van,senkit nem szeret nincsenek barátai és ha én meg anyám nem lennénk ennek az embernek vége lenne.8-éves koromtól gyűröm magamba a fájdalmakat sértéseket és már nagyon kezdek be kattanni nagyon félek elfogom veszteni a fejem .Az sem munka hogy elmegyek itthonról az nem megoldás .Mit tegyek ? Kihez forduljak ilyen esetbe ?Létezik olyan személy aki tud ilyennel kapcsolatban segíteni ?
2012. júl. 27. 00:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!