Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szeedik le a kamu...

Dan90 kérdése:

Honnan szeedik le a kamu ingatlanirodák a lakáshirdetéseket?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a fizess 6000-ret, és mutatunk az adatbázisunkból lakásokat irodák... én az apród.hu-n és az expressz.hu-n nézek lakásokat, de sokszorm még ha bejelölöm hogy ingatlanirodák kizárva, akkor is olyanokba botlok. Hogy kerülhetem meg őket? Ők honnan szerzik a hirdetéseket?

2012. nov. 8. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanonnan...volt is multkor egy riport ezzel kapcsolatban...talán a fókuszban...utánajártak rejtett kamerával, és kiderült, hogy ugyanazok a hirdetések vannak....jaaa bocsi..ez álláskereséssel kapcsolatos volt, de gondolom akkor is így működik a lakáshirdetéseknél is...szerintem fizetni ilyenért nem kéne, hisz mindezt megtalálja az ember a neten, ingyen.......hogy kerülheted ki őket? hát ne nézd meg a hirdetésüket...erre sajnos jobb választ nem tudok adni...

24L

2012. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiad-lak ***** válasza:

A jelenségnek semmi köze az ingatlanközvetítéshez, sima csalás. Aki újsághirdetéseket vesz 6000-ért az megérdemli.


Az irodákat megkeresik a tulajok a megbízással. Miért? Mert nem mindenki akar maga foglalkozni ezzel.


Arra válaszolnál, hogy mi előnyöd van abból ha kikerülöd az ingatlanirodát? A 40 ezres albérletet ugyanúgy negyvenért veszed ki, a közvetítőt kifizeted nulla forinttal. Ráadásul a konkurens bérlőjelölteket meg tudod előzni. Mi ebben a rossz?

2012. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!