Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeztem katonának, de...

Jelentkeztem katonának, de sajnos nem sikerült, másodfokon sem. Pesten azt mondták h 3 év múlva ismét mehetek. Pár hónapja voltam a toborzóban és azt mondták h nem mehetek! Valaki segíthetne aki jobban érti ezt!?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 17:37
 1/9 patya07 válasza:
szia a helyzet az, h 3 évig tényleg nem jelentkezhetsz, de 3 év múlva megint próbálkozhatsz. egyébként mennyit vártál a másodfokú papírjára? mert én már 1 hónapja ha nem több pedig csak a pszichon buktam meg 1 2 ponttal mert nem figyeltem az iq tesztnél.
2012. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Helló

Már lassan 4 éve,hogy másodfokon sem sikerült.. nem rég (pár hónapja) voltam bent a hadkiegen és úgy volt,hogy mehetek aztán felhívtak ,hogy mégsem! én ezt nem értem...

2012. nov. 14. 21:52
 3/9 patya07 válasza:
Ez azért van, mert sajnos a Honvédségnek nincs elég pénze ahoz, hogy mindenkit ki tudjon képezni. be kell tartaniuk egy bizonyos létszámot meg hát az sem szerencsés dolog,h már egyszer nem sikerül, de az is lehet a baj, hogy késön jelentkeztél, mert februárba szoktak és szeptemberbe bevonulás van én is hajszál híján jutottam be a felvételire de nekem azt mondták h sorállományba felvettek ha másodfokon megcsinálom a pszichologiát jah meg, hogy november és február között bevonulhatok.Te 4 évvel ezelött mennyit vártál a másodfokú papírjára? Am sztem februárba próbáld meg és ha akk is aztmondják, hogy nem mehetsz akk hagyd az egészet.
2012. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor voltam először és nem sikerült akkor ott egyből felebeztem és kb: 1 vagy 2 hónap után mehettem fel.
2012. nov. 15. 22:39
 5/9 patya07 válasza:
akk megnyugodtam még küldhetik pár hétig. de mondom sztem februárba menny az a biztos ha pedig akk is el küldenek hagyd az egészet
2012. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondták ott fent (a bizottság) h 3 év múlva ismt jelentkezhetek? A toborzóban viszont azt h nem mehetek többé..
2012. nov. 21. 15:35
 7/9 patya07 válasza:
az a baj, nem tudom , h ezt megtehetik e vagy nem, de sajnos ezek szerint igen pedig nincs olyan törvény ami azt írná, h miután letelt ez a 3 év nem mehetsz alkalmasságira. sajnos szerintem nem tehetsz semmit ez ellen de azért kérdezd meg tőlük h miért nem emgednek mikor letelt a 3 év. szerintem mindenképpen érdemes megpróbálni februárba töltsd ki a regisztrációs lapo
2012. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 patya07 válasza:
jah és elötte mindenképpen kérdezd meg vmikor mostanába , hogy miért nem akarnak engedni ha egyszer vártál már 3 évet csak azért, februárba ne feleslegesen menjél megint lapokat töltögetni
2012. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neten is lehet jelentkezni vagy csak a toborzókban?
2012. nov. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!