Átvertek minket?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem úszásoktatásra,szeptembertől novemberig normálisan működött a dolog,de pénteken írt az edző,hogy az uszoda tulaja megtiltotta a szervezett edzéseket,és nem mehetünk úszni.Írtam neki e-mailt,telefontáltam,de kinyomta,azóta elérhetetelen.Nem kevés pénz volt az oktatás.És sokan is jártunk.
2012. nov. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

És meddig fizettél be oktatásra? Szerződésed van róla?

Amúgy én bemennék az uszodába és megkeresném a tulajt, és tőle kérdezném meg, nem az edzőtől, főleg ha kinyomja a telefonját.

2012. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"uszoda tulaja megtiltotta a szervezett edzéseket" - itt a válasz.

Senki nem tarthat csak úgy úszásoktatást egy uszodában, ahhoz engedély kell, és gondolom bérleti díj.

Valószínűleg az oktatód illegálisan tartotta az edzéseket, és valakinek feltűnt.

Sajnálom, de nem hiszem hogy visszakapnád a pénzed.

2012. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
előre kellett befizetni,nincs szerződés
2012. nov. 25. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a 2. válaszoló válaszában lehet az igazság... az oktató elfelejtett az uszodával egyeztetni. Én mindenesetre felkeresném az uszodát, és megkérdezném, hogy tényleg így van-e, és ha igen, az edzőtől vissza próbálnám szerezni a fennmaradó pénzemet, vagy pedig biztosítson másik helyszínt az oktatás folytatásához.
2012. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na ez az.hogy a fővárosban van egy csomó uszoda,nem igaz,hogy egyben sem lenne hely
2012. nov. 25. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha edzésseket tart, akkor azért fizetnie kell külön, és ezt "felejtette el" valószinüleg. Más uszodában is fizetni kellene érte, és ezért nem tartja máshol a többit.


Ha meg szerzödés NÉLKÜl fizettél, akkor semmit nem tudsz bizonyitani, és nem is tudod visszaszerezni a pénzt, ha az okatató nem adja vissza önként.

2012. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Nincs szerződés???

Te normális vagy??? Ki adsz egy rakás pénzt, és még papírod sincs róla???

Úgy kell neked!!!

2012. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!