Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak homofób emberek?...

Miért vannak homofób emberek? / Miért nem fogadják el, hogy valaki biszexuális?

Figyelt kérdés

Miért nem mindegy valakinek, hogy ki kikhez vonzódik? Meg még azokat az embereket sem értem meg, akik szerint nincs olyan, hogy biszexuális. Tehát vagy homokos az illető vagy heteró. Tehát ha nem lenne érthető a dolog. Kérdéseim:

Miért nem tudják elfogadni a melegeket / leszbikusokat, és miért gondolják azt néhányan, hogy a biszexualitás csak mentőöv a melegeknek, hogy jobban elfogadják őket.

Előre is köszönöm a válaszokat :D ja és mindenki véleményére kíváncsi vagyok :)



2013. jan. 5. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert szűk látókörűek. "Mindig furcsa mindig ami más"
2013. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%

Szerintem az ilyen embereknek vagy semmi gondjuk és nincs mivel foglalkozniuk, vagy túl sok a gondjuk és inkább próbálják kiadni ilyesmiben...vagy nem tudom, de hülyék és kész :)

Biszexuális??? szerintem az sem mentőöv, hamár a biszexualitást feltudja vállalni, akkor szerintem azt is hogy csak a saját neméhez vonzódik. Én nem értek hozzá mondjuk. :D én biszexuális vagyok...19éves koromig pasijaim voltak, azóta csak lányok... attól még lehet egyszer lesz egy pasim :)

21L

2013. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Én abszolúte nem vagyok homofób, de szerintem az AIDS-hez van köze. Vicces. mert már az ókori görögök is huncutok voltak, meg a rómaiak találták fel a gruppenszexet, de egyszerűen olyan konzervatív idők jártak - sötét középkor, katolicizmus- hogy egyszerűen aberráltnak tartották. És nagyon sokáig mindenkire ráerőltették a heteroszexualitást, mert azthitték, választás kérdése. Mikor az AIDS felütötte a fejét, elsősorban a melegek között terjedt ugye - mert akár vagyok köcsög akár nem de ez az igazság- hogy gyakrabban váltogatták a partnereiket, és mivel nekik nem kell félniük, hogy teherbe esnek, nem is védekeztek. Amíg nem lehetett kezelni az AIDS-et mindenki sokkal jobban írtózott a melegektől, mert azt hitték, csak közöttük terjed és normális emberek nem kaphatják el. Aztán meg persze azt tanítja az ember a gyerekének, hogy ez undorító és természetellenes. Vagy alapvetően a vallásossághoz lehet köze még, mert az emberek hülyék és a Bibliát is szószerint értelmezik. A lezbikusokkal szerintem nincs problem, sem a biszexekkel. Senkit nem undorít két nő szexuális kapcsolata:DDD
2013. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

"A lezbikusokkal szerintem nincs problem, sem a biszexekkel. Senkit nem undorít két nő szexuális kapcsolata:DDD"

Csak azt bírom, hogy ezzel kb minden férfi így van, mégis habzó szájjal szidják a melegeket.

Szerintem ez elég szánalmas és kétszínű dolog.

2013. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Pfff... Hát, ez igen érdekes. Én pl. imádom a yaoikat olvasni, a fanservice-ket nézni, és nekem sokkal beindítóbb a két fiú. ^^ De ez csak én vagyok. Kirakatleszbiktől hányok...
2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de várom mások véleményét is :D
2013. jan. 6. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert egy olyan kultúrában élünk, ahol ez nagyon hosszú ideig nem volt elfogadott. Ne csodálkozz, csak néhány évtized telt el még azóta, hogy a homoszexualitás egyáltalán legális dolog, kelleni fog még idő ahhoz, hogy az emberek ezt teljesen el tudják fogadni.
2013. jan. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%
Mint általában mindenben, Magyarország levan maradva nyugathoz képest, de többnyire idővel mindig felzárkózik. Igaz osztrákoknál már hosszú évek óta elfogadott tény. De ők jóval fejlettebbek nálunk. Egy jó pár év. Talán 5, talán 10 és felzárkózunk Ausztriához. Az első bécsi látogatásomnál meglepett, hogy minden utcában láttam legalább 1 meleg párt kézen fogva és, hogy ez mennyire nem zavart senkit sem.
2013. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Ausztriában tudtommal az azonos neműek nem házasodhatnak, de még csak élettársi kapcsolatot sem jegyezhetnek be. vagy tévedek? Amit tudok biztosan az az, hogy az Osztrák Protestáns Egyház megáldja a meleg párokat.
2013. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!