Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Ti mit tennétek ha a barátnőtök bevallaná hogy biszex?

Figyelt kérdés
Mármint fiú-lány kapcsolatban ha a lány azt mondaná hogy bi akk mitcsinálnátok? de engem is szeret nagyon meg van egy lány is akivel egy sulibajár és ö is szintén bi és vele is járna!ezt mondta..de ez milyen már???hát én lefagytam de az a baj hogy szeretem nagyon....ti mit gondoltok vagy saját helyzetetekbe mit tennétek? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 9. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
annyira nem tudom hogy mit csináljak bárcsak soha nem mondta volna el.....
2013. jan. 9. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jobb, hogy elmondta. Ezek szerint szeret annyira és bízik benned, hogy ezt így nyíltan vállalja. Másrészt elég fura, hogy szeret, de mégis járna egy lánnyal. Érdekes helyzet. Gondolom mi járhat most a fejetekbe. Hidd el ez neki se könnyű.

Ha "csak" bevallaná, hogy biszex akkor nem tennék semmit. Mivel szeretem elfogadom. De így, hogy van valaki akivel akár meg is csalhat (mivel nap mint nap látja a suliba...) nem sok esélye lenne annak, hogy együtt maradnák vele. A igazából szeretne akkor nem kacsingatna más fele is...

2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!én se tudom mi legyen nagyon rossz érzés...szinte darabokra hullottam amikor mondta...
2013. jan. 9. 18:33
 4/5 anonim válasza:
Én hármasba csinálnám
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ConiglioPiatto válasza:

Ha belemész, hogy a lánnyal is legyen akkor meg van a veszélye, hogy ott fog hagyni. Ha nem engeded neki akkor majdnem biztos hogy ott fog hagyni mert te nem tudod megadni neki mindazt amire ő vágyik, de persze lehet képes lemondani róla érted, de akkor meg miért mondta volna el.


a hármast meg komolyan fontold meg és vesd is fel akár..még jó is elsülhet

2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!