Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátnőtök bevallaná, hogy beleszeretett egy lányba?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem, egy világ omlott össze bennem. A barátnőm, akivel már 2 éve járok, közölte velem, hogy 1,5 hónapja megismert egy lányt, akibe teljesen beleszeretett. Én nem tudtam mit mondani, egyszerűen szinte fel sem fogtam. Azt mondta, nem akar róla beszélni, de ne is említsem meg. És most ez mégis mi? Elvárja, hogy tegyek úgy, mintha semmi sem történt volna, holott másba szerelmes. Ő azt mondta, hogy nem feküdt le vele, csak ne beszéljünk róla, éljünk tovább úgy, ahogy eddig. Komolyan mondom, nem tudom, hogy most mit csináljak. Ti mit tennétek?

21F


2010. jan. 5. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Beszervezném 3asba őket :D:D:D Ebben a helyzetben nem lehet ennél jobbat csinálni :D K.O.
2010. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez aztán nem semmi. :D
2010. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Aj hagyjál már, dehogyis. A csaj, akibe belezúgott leszbikus és teljesen behülyítette a barátnőmet.
2010. jan. 5. 23:00
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Először is azt amit te.. annyit azért megkérdezhetnél tőle, hogy ki mellett képzeli el az életét és, hogy pl gyereket szeretne-e.. szerintem csak barátnőként szereti és ha csinos a csaj akkor a vonzalom is természetes egy bizonyos fokig..és összekeveri ezt a kettőt.
2010. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Azt írod szerelmes másba és akkor te miért vagy még vele? Ezek szerint téged már nem szeret. Azonnal ott kellett volna hagynod, ne legyél már ilyen hülye.
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyenekre az a megfelelő jelző, hogy ribanc. Mégis hogy képzeli azt, hogy ne is beszéljetek róla? pff
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy néz ki, annyit mondott, hogy valami rocker csaj. Jó, ez engem most sokként ért, totál káosz. Viszont már értem, hogy miért gondolkodik el mostanában annyiszor és vág ideges fejet, mikor velem van.
2010. jan. 5. 23:06
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert mi van, ha ez csak egy fellángolás? Csak lenne benne annyi, hogy akkor a csajt választaná, ha már ennyire odavan érte.
2010. jan. 5. 23:07
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
szerintem fellángolás, előfordulhat h elmúlik valamikor. csak lehet azt a kapcsolatotok nem éli túl. most. de ha rájön h valójában nem leszbikus visszamegy hozzád. például.
2010. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Remélem megjön az esze és téged választ.. De figyelj, mit szólna hozzá ha te csinálnál így csak persze fiúval, akkor mit szólna? Ha neked működik hogy nem te vagy neki az első akkor legyen, én szerintem hosszas átgondolás után dobnám, de nem mondom, hogy hagyd ott, neked kell tudnod.
2010. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!