Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 dkg-az hány gramm?

1 dkg-az hány gramm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, de teljesen összezavarodtam :D.

2013. jan. 14. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
1 dekagramm az 10 gramm!
2013. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
deka=tíz
2013. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
11%

Tudom, hogy ez az oldal azért jött létre, hogy ha valaki nem tud valamit, nem tudja hol tud utánanézni, vagy egyszerűen lusta megkeresni a NETEN, akkor az ide felteszi a kérdését.


DE KÖNYÖRGÖM, AKI MÁR MEGTANULT ÍRNI-OLVASNI, SZÁMÍTÓGÉPET HASZNÁLNI,

AZ NEM TUDJA HOGY MENNYI A GRAMM ÉS DEKAGRAMM KÖZÖTT MI A KÜLÖNBSÉG????


Szerintem általános iskola alsós tananyag...


Hja, és az illető boltba se menjen, mert kegyetlenül beéghet vagy durván megszivatják...



de ahogy látom egyre jobban butulunk:

[link]

2013. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vagyis köszönöm az első kettőnek.A harmadiknak pedig üzenem, hogy előfordulhat (tudom, veled nem...), hogy összezavarodunk ilyen kérdésekben. Szóval köszönöm a semmit. Mert értékelhető választ nem adtál a kérdésemre.
2013. okt. 4. 14:02
 5/6 anonim válasza:
88%

És még helyesen se tud írni, a 3. Válaszoló. :D

Inkább jobb, ha nem okoskodsz.

2016. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lin71 ***** válasza:
93%

Úgy gondolom, sokunk belezavarodik az átváltásba, ugyanis a fogyatékos oktatási rendszerünk képtelen megtanítani rendesen az alapokat, és kavar van a fejekben. Minthogy pl. a szorzótáblát is fordított logika szerint tanítják a szegény kölyköknek, és megzavarodik. De persze a gúlatest kerületének és térfogatának kiszámítása rendkívül hasznos az élet sok területén, és naponta használjuk, az átlagembernek természetesen nélkülözhetetlen...(irónia).

Szóval köszönjük a hozzászólást, de a megértés úgy látom a 3. emberkének sem jellemvonása.


(Tudom, ez sem válasz a kérdésre, bocsi.)

2017. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!