Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt értelmes Romalányok...

Vannak itt értelmes Romalányok akikkel normálisan el lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
A tapasztalataim mindig az volt velük, hogy leráztak ha rájuk irtam, és ha vissza is írtak akkor ledurrogtak. csak nemmtudom mire föl! vannak itt normális romalányok?
2013. aug. 4. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy normális nincs. Ha belegondoltál volna már rájöttél volna hogy miért nem írnak vissza.
2013. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak megjegyzem hogy én roma vagyok. és nem tudom hová tenni hogy fajtám ennyire egoista, beképzelt bunkó. Beszélgetek magyar lányokkal és tudván hogy roma vagyok, jobban elfogadnak, és megértőbbek velem. és ez jól esik. kezdem gyűlölni a fajtámat.
2013. aug. 4. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális egy cigány/roma (ki minek hívja magát) akkor a társadalom jobban elfogadja őket. Legyél magyarok között, kisebb az esélye hogy belevisznek a rosszba. Persze nem azt mondom hogy mi, magyarok nem vagyunk bunkók meg stb.
2013. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, nagyon örülök hogy vannak még nem fajgyűlölő emberek. igen pár éve magyarokkal barátkozok, és sokkal jobb velük beszélgetni, és jobban kijövök velük. persze vannak köztükis bunkó cigánygyülőlők. de azon nem csodálkozok.
2013. aug. 4. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:
na mivan krajaszkinyák xD mind a porontyotokat ellitek? egyikőtök sincs itt regisztrálva ?
2013. aug. 4. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!