Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék értelmes, intelligen...

Szeretnék értelmes, intelligens emberrel beszélgetni, hol találok ilyen személyeket?

Figyelt kérdés
Magamról annyit , hogy fiatal másodéves építész hallgató vagyok Budapesten ,aki szereti a jó humort no meg a sportokat űzni.

2013. ápr. 20. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát én is hasonló cipőben járok, csak nekem szerintem még rosszabb dolgom van, mert szintén másodéves vagyok csak még gimiben, és itt szerintem még műveletlennebbek, éretlenebbek, reménykedem, hogy egyetemen talán lesznek ilyen emberek, de aztán ki tudja :/
2013. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én dupla annyi idős lehetek, mint ti, de én se találok barátokat, akik nem állandóan a pénzről meg a politikáról beszélnek.
2013. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem manapság már sehol, max véletlenül futsz össze ilyenekkel. persze ez igényfüggő, bár ha itt keresed őket, az már jelent valamit.


én értelmesnek tarom magam és mellé még viszonylag jó adag érzelmi intelligenciám is van. viszont magasak az elvárásaim is, és eléggé antiszociális vagyok. és nem igazán bírom a "humoros" embereket. de ha gondolod beszélgethetünk, ha van valami témád.

2013. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vajda Blandina válasza:
Kedves ifjú Barátom, bárhol találhatsz intelligens embereket, csak ki kell nyitni a szívedet - nem kell senkit előítélettel fogadni. Az, hogy értelmesen beszélj bárkivel, szintén Tőled függ. Hogy Moholy-Nagy Lászlót idézzem: minden ember tehetséges.
2013. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Kedves ifjú Barátom, bárhol találhatsz intelligens embereket, csak ki kell nyitni a szívedet - nem kell senkit előítélettel fogadni. Az, hogy értelmesen beszélj bárkivel, szintén Tőled függ. Hogy Moholy-Nagy Lászlót idézzem: minden ember tehetséges."


na többek közt ettől az infantilis optimista gondolkodástól fordul fel a gyomrom.

2013. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vajda Blandina válasza:
"na többek közt ettől az infantilis optimista gondolkodástól fordul fel a gyomrom" ... az a Te bajod kedves Névtelen.
2013. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hova jársz az egyetemen kívül kikapcsolódni, ismerkedni stb.?
2013. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem életkor lényegtelen szerintem , amúgy ez a szak rengeteg energiát igényel úgyhogy szabadidőmben sportolok ,hogy levezessem a stresszt , bulihelyeket nem csípem ,mert azért fizetsz ,hogy nyomorogj a tömegben , másnap fáradt legyél és szarul érezd magad, ergo sok időd elmegy amit a feladatokra is fordíthatnál. Nekem a gimiben minden fasza volt csak a régi jó társaság felbomlott. Mi a tanulság? ne menjetek komoly képzésre és akkor lehet jó társasági életed
2013. ápr. 23. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, beszélgess velem. :D
2013. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy olyen embert , akivel megertjuk egymast tenyleg nehez talalni :| Ha itt neten keresgelsz akkor valakivel biztos tudsz beszelni, mert ide is hanyan irtak. Ha egy helyet keresel , ahol ismerkedhetsz , akkor nem tudom .:)
2013. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!