Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a gruppi.hu...

Rendelt már valaki a gruppi.hu-ról?

Figyelt kérdés
Nos én igen, és egy másik ismerősöm is. A kiszállítás egy hónapot késik, ha visszaküldöm az árut, csesznek visszafizetni időben. Az ügyfélszolgálat is mindig foglalt, és egy halom ************************** az egész! Aki teheti, ne rendeljen innen!

#gruppi.hu
2013. aug. 6. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most jártam meg rendelt izzósorukkal. 1500 Ft-ért silány gagyi minőséget kaptam. Hogy tudtad visszaszerezni a pénzed?
2013. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 napon belül visszaküldéssel, amihez levelet is mellékeltem. Semmi nem történt, sajnos több mint 1 hónapot vártam, így a Fogyasztóvédelmi Hatóság is már csak annyit tudott tenni, hogy megkérdezte őket, mizu, meg nekem küldtek egy levelet, hogy sajnos már nem tehetnek semmit. Persze azon kívül, hogy bíróságon Békéltető Testület előtt eldumcsizni velük (ez ingyenes eljárás, azt mondták). Csomószor írogattam nekik, hívogattam őket. Pár hónapos b*szakaodás után végre elkérték a bankszámlaszámom és visszautalták a pénzem a r*hadékok! Vigyázz velük!
2013. nov. 26. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is írtam az ügyfélszolgálatuknak egy levelet, de rá sem bagóztak. Elfogadom tanulópénznek, szerencsére "csak" 1500 Ft-om bánta. Időm és energiám sincs, hogy elkezdjek viaskodni velük, sajnos a fogyasztóvédelem és az adóhatóság is ludas a dologban, hogy annyi sok bejelentés után sem tettek a cég ellen semmit.
2013. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is rendeltem tőlük utánvéttel. Eléggé elbizonytalanítottatok az oldallal kapcsolatba. Kb két hete rendeltem és még semmi. Válaszolni nekem sem nagyon akarnak. Szerintetek csinálhatok olyat, hogy ha kihozza a futár, hogy nem veszem át a csomagot? Vagy meg mondom nekik, hogy vigyék vissza nem tartok igényt rá, mert nem szállították ki a megadott időn belül?
2014. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jack Bauer válasza:
KAmu. Az adathordozókon nincs Artisjus matrica, törvénytelen amit forgalmaznak, én fel fogom jelenteni őket. Így könnyű versenyképesnek lenni a tisztességes kereskedőkkel szemben. Egy-egy matrica 1-3000.- ft, függően, hány GB a termék....
2014. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is már rendeltem tőlük párszor. Nekem eddig még nem volt velük velük gondom. Email-en vettem fel az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, negyed óra alatt válaszoltak is. Az áru 3 napon belül rendben meg is érkezett. Olvastam, hogy valaki nem kapott számlát. Nekem a csomaggal együtt jött a számla, és még elektronikusan is megküldték.

Most is rendeltem tőlük, remélem nem lesz most sem probléma. :)

2015. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!