Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van tehetségem az...

Blackleyn kérdése:

Szerintetek van tehetségem az íráshoz?

Figyelt kérdés

Imádok írni,de sajnos még mindig nem tudom biztosan,hogy jó vagyok-e benne? Ezért azt találtam ki,hogy aki akarja elolvashatja egy-egy történetem és utána kérlek,válaszoljatok,hogy van-e hozzá tehetségem vagy nem és hogy egyáltalán tetszik-e amit írok.

Ez a blogom címe: [link]

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. aug. 11. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:

először is: ahoz, hogy valaki elolvassa, változtasd meg a kinézetet. most komolyan, téged nem zavar ez a fekete háttér, rajta a fehér szöveg?

amúgy sokat nem olvastam el belőle... már az eleje túl sablonos, nem volt kedvem tovább olvasni, de ez legyen az én bajom ;)

2013. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Írtam a blogra, az én véleményem ott látod :D

Julcsi

2013. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem,engem nem zavar a fekete háttér.Valami márt akartam,mint a fehér alapon fekete szöveg.

Köszönöm Julcsi.

2013. aug. 11. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:

fehér alapon fekete szöveg?

nem hallottál nyugtató, kellemes színekről?

2013. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem legfőképp az zavar, hogy középre van igazítva a szöveg, és nem látom át, ami irritál És nem tetszik ez a fehér szöveg. Ha olyan blogot, akarsz, amire felfigyelnek, akkor nem lesz elég ez a változtatás...

Mellesleg a fentebbi okok miatt, nem olvastam végig, de a sztori elcsépeltnek tűnik. Az írásoddal semmi bajom, néhol a vesszőkkel van a gond, meg szóközhiány, és rossz helyen van pár pont. De amúgy egy jó sztori kitalálása után, egész kis pofás blogot vezethetnél. De hagyd ezeket a dizájnos dolgokat!!

2013. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül idegesítő,hogy mindenki ugyanilyen témában ír és túl sablonos.Írj máshogy!
2013. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek az írásaid :)
2013. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
változtass egy kicsit a design-án a blognak, elég idegesítő így és nem lehet normálisan átlátni.Végülis ez a te blogod,ha neked így tetszik akkor így tetszik, ez csak a saját véleményem, amúgy jó lesz:)))
2013. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia:) én a Boszorkánykönyvet olvastam el és nagyon tetszett, szerintem folytasd az írást! :D
2013. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én először a boszorkányos 2 részét (vagyis elsőt)olvastam. Az tök jó volt.Aztán a prológust, és az nem annyira. Főleg a karakterek.Egyetlen,erőltett jellemvonás amit már a minimaxon is komplexebben juttatják el a szemlélőhöz.

Ez nem teszik.Amúgy jó, és élvezettel olvasható.


tipp: Írd le egy lapra a karakterek nevét, és írj alájuk legalább 4-5 jellemvonást. Pl lelkes, barátságos, titokzatos, undok, beképzelt....


Nekem a blog tetszik, es a zene is jó :P Meg a történet is

10/7

2013. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!