Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az alvajárás?

Milyen az alvajárás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A hallottak alapján,akkor olyan lehet amikor túl sokat iszok.Akkor szoktam ilyeneket beszélni és csinálni xD
2010. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 11-12 évesen csináltam olyanokat, hogy egyszer csak felültem az ágyon, és mereven bámultam magam elé, néma csöndben, máskor pedig folyamatosan motyogtam valamit. Mamám (aki mellettem feküdt) kérdezte, hogy mi a baj, miért keltem fel, de én nem válaszoltam. Megpróbált erővel visszafektetni, teljes erővel nyomott, de nem bírt visszanyomni! És akkor, egyszer csak elengedtek az izmaim, visszazuhantam az ágyba, csak a szekrényem meg pont ott volt az ágy mellett, így bevertem a fejem.

Reggel mamám számon kért, hogy miért keltem fel, meg hogy nem fáj a fejem, jól beverhettem, én meg csak lestem értetlen fejjel, mondtam, hogy miért fájna? :S Aztán elmesélte, hogy mit csináltam, én meg mondom ilyenre egyáltalán nem emlékszem. A fejem egyáltalán nem fájt, semmi púp, semmi seb, pedig mamám azt mondja, hogy jó nagyot szólt. :D


Ilyet még sokszor csináltam, aztán egyszer csak abbamaradt, aztán eljött az a korszak, mikor minden éjszaka zsinatoltam. :D

Nagyon hangosan nevettem, sírtam, beszélgettem, veszekedtem, megvertem a takarót, idegen nyelvet tanítottam a párnának (angol, japán), és amikor ezeket nem, akkor hangosan horkoltam. XD


Amikor ez az időszak is elmúlt (napjainkban), úgy alszok, mint egy darab fa, még a szuszogásom sem lehet hallani, és nagyon nehezen lehet felébreszteni. :D

2011. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

a leírtak alapján Te Debison-kórban szenvedtél,de ez a tini időszakban el is szokott tűni a legtöbb esetben.

Nem nevezhető betegségnek csupán állapotnak.


Üdv.

Dr. Radics Judit

2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
77%
hát figyikém én is járok alva de soha nem emléksze rá. egyszer pl. nem akartam apánál aludni de ott kellett, és hajnalban felébredtem, hogy fázok és az ágyam telljesen át volt rendezve és a takarót használtam párnának. nem tudom hogy került oda, de apa szerint semmit sem csináltam. (jo mert aztán miután felébredtem,mindent visszatettem a helyére)
2013. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!